يکشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۵۷
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان‌جنوبی:

دستگاه‌ها برای ساماندهی گلزارهای نیمه‌تمام اعتبار اختصاص دهند/ جلسه کارگروه حداقل به صورت فصلی برگزار شود

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان‌جنوبی با اشاره به اينکه ليست گلزارها و نيازهای آن‌ها بايد از سوی بنياد شهيد استان احصاء و به دستگاه‌های مربوطه ارائه شود، گفت: دستگاه‌های زیرمجموعه موظفند از اعتبارات خود برای ساماندهی گلزارهای نیمه‌تمام اختصاص دهند.
دستگاه‌ها برای ساماندهی گلزارهای نیمه‌تمام اعتبار اختصاص دهند/ جلسه کارگروه حداقل به صورت فصلی برگزار شود
 
به گزارش گروه فرهنگی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری فارس، سید مجتبی علوی‌مقدم ظهر امروز در کارگروه استانی ساماندهی گلزار مطهر شهدا، اظهار داشت: دستگاه‌های ذی‌ربط باید اعتبارات قابل قبولی را به منظور ساماندهی گلزار شهدا در نظر گرفته و این مهم را در اولویت کارهای خود قرار دهند.
وی با اشاره به اینکه برکت و شأن نظام مقدس جمهوری اسلامی به خون شهدا است، اظهار داشت: اگر برای تکریم و زنده نگهداشتن نام و یاد شهدا کم‌کاری و یا کم‌توجهی صورت گیرد در واقع در حق خود و نظام ظلم شده است.
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان‌جنوبی با بیان اینکه هر چه برای شهدا و خانواده‌های این عزیزان خدمت ارائه شود، نخواهیم توانست پاسخگوی ایثار و فداکاری آن‌ها باشیم، افزود: جلسه کارگروه باید حداقل به صورت فصلی برگزار شود و در این خصوص کمیته‌ای فنی ذیل آن نیز تشکیل گردد.
علوی‌مقدم با اشاره به اینکه لیست گلزارها و نیازهای آن‌ها باید از سوی بنیاد شهید استان احصاء و به دستگاه‌های مربوطه ارائه شود، گفت: دستگاه‌های زیرمجموعه موظفند از اعتبارات خود برای ساماندهی گلزارهای نیمه‌تمام اختصاص دهند.
وی با بیان اینکه دفتر امور شهری و شوراها و نیز دفتر روستایی استانداری باید نظارت کامل بر ساماندهی گلزار شهدا داشته باشند، عنوان کرد: خدمت به شهداء تکلیفی شرعی است که تمامی مسؤولان باید بر این مهم اهتمام ویژه‌ای داشته باشند.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۲۷۶۵
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , شهدا , استانداری