دوشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۵۲
13 اسفندماه برگزارشد:

جشنواره قرآن و عترت دانشجویی در دانشگاه صنعتی بیرجند

بخش اوایی جشنواره قرآن و عترت دانشجویی در دانشگاه صنعتی روز یکشنبه 13 اسفندماه در تالار شهید چمران دانشگاه صنعتی برگزار شد.
جشنواره قرآن و عترت دانشجویی در دانشگاه صنعتی بیرجند
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم به نقل از ایسنا، اکبری، دبیر کانون قرآن و عترت دانشگاه صنعتی بیرجند، امروز (14 اسفندماه) در حاشیه این مراسم گفت: در جشنواره قرآن و عترت دانشجویی در دانشگاه صنعتی 120 نفر دانشجو پسر و دختر در 13 رشته مربوط به مفاهیم قرآن ، سیره علمی و اوایی به رقابت پرداخته اند.
وی اظهارکرد: این مسابقات در رشته های نهج البلاغه، صحیفه سجادیه ، سیره معصومین(ع)، حفظ، ترجمه وتفسیر احکام، پرسمان معارفی، سبک زندگانی ایرانی و اسلامی در بخش کتبی و در بخش اوایی در رشته های قرائت تحقیق ، قرائت ترتیل ، اذان ، دعا خوانی و تواشیح برگزار شد.
دبیر کانون قرآن و عترت دانشگاه صنعتی بیرجند ادامه داد: در بخش کتبی تمامی برگزیدگان مرحله دانشگاهی به دفتر وزارت علوم معرفی شده و با توجه به کسب امتیاز سایر رقبای منطقه 2 و 9 کشور (استان های خراسان شمالی،جنوبی،رضوی،گیلان،گلستان،مازندارن،سمنان)سنجیده می‌شوند و برای مرحله منطقه ایی دعوت به عمل می‌آید.
گفتنی است؛ در بخش کتبی در روز دوشنبه 7 اسفندماه از شرکت کنندگان بصورت سراسری در دانشگاه صنعتی بیرجند ازمون به عمل آمده است.
لازم به ذکر است؛ مراسم بخش اوایی با حضور حجت السلام و المسلمین مسعودی، نماینده ولی فقیه در دانشگاه صنعتی بیرجند الله رسانی و پیشه ور ، سبزوان برگزار شد که سبزوان امر قضاوت رو بر عهده داشتند.
مراسم نیز با اجرای تنها گروه شرکت کننده در بخش تواشیح به پایان رسید.
اختتامیه سی و سومین دوره جشنواره قرآن و عترت دانشجویی در اردیبهشت ماه سال آینده برگزار می‌شود که در این مراسم از نفرات برتر هر بخش تقدیر و اهدای جوایز به عمل خواهد آمد.
 
انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۲۷۷۴
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , جشنواره , دانشگاه صنعتی بیرجند