سه شنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۳۲
سرپرست معاونت اقتصادی استانداری خراسان‌جنوبی خبر داد

تصویب ۲۰۶ طرح اشتغال در خراسان‌جنوبی/ بانک‌ها با جدیت فراوان مسائل را پیگیری کنند

سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری خراسان‌جنوبی گفت: در مجموع ۲۰۶ طرح از طرح‌های اشتغال مصوب که اعتبار آن بالغ‌بر ۱۸۳ میلیارد تومان است.
تصویب ۲۰۶ طرح اشتغال در خراسان‌جنوبی/ بانک‌ها با جدیت فراوان مسائل را پیگیری کنند
 
به گزارش خراسان‌تایم به نقل خبرگزاری فارس از بیرجند، محمد حسینی شامگاه گذشته در کارگروه اشتغال و کمیسیون هماهنگی بانک‌های خراسان‌جنوبی اظهارداشت: در این جلسه بخش اعظمی از زمان آن به بحث اشتغال مربوط می‌شود.
وی با بیان اینکه در حوزه مشاغل خانگی میزان جذب اعتبار بانک صادرات در استان 63 درصد بوده و به میزان به طور تقریبی مطلوب رسیده است، تصریح کرد: تاکنون برای استفاده از تسهیلات اشتغال روستایی و عشایری بیش‌از 3 هزار نفر در سطح استان ثبت‌نام کرده‌اند.
سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری خراسان‌جنوبی ادامه داد: در مجموع 206 طرح از طرح‌های اشتغال مصوب که اعتبار آن بالغ‌بر 183 میلیارد تومان است.
حسینی افزود: با توجه به اینکه ثبت‌نام برای ارائه طرح‌های اشتغال ادامه داشته و موظف به ثبت‌نام این طرح‌ها هستیم و اعتبار لازم برای پرداخت تسهیلات به تمام این طرح‌ها وجود ندارد و متقاضیان برای ثبت‌نام هزینه پرداخت می‌نمایند این نگرانی وجود دارد که در بین مردم توقع ایجاد شود.
وی خطاب به بانک‌های عامل برای پرداخت تسهیلات اشتغال اضافه کرد: بانک‌ها باید با وسواس و جدیت فراوان مسائل را پیگیری کنند.
سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری خراسان‌جنوبی یادآور شد: دولتمردان در حال حاضر به این موضوع تأکید داشته تا برای جلوگیری از انحراف اصلی با تأمل بیشتر به بحث اشتغال بپردازند.
حسینی خاطرنشان کرد: برای رفع مشکلات کارخانه نیلوفر جلسه‌ای برگزار و بخش اعظمی از مشکلات این واحد مورد بررسی و رفع شده است.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۲۸۱۱
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , بانک‌ , خراسان جنوبی