شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۴۱
در لیگ تریال باشگاه‌های کشور

دوچرخه‌سوار خراسان‌جنوبی صاحب گردن‌آویز طلا شد/ اختری به اردوی تیم ملی برای شرکت در مسابقات قهرمانی آسیا ۲۰۱۸ ژاپن می‌رود

در آخرین لیگ دوچرخه‌سواری تریال باشگاه‌های کشور علی اختر از خراسان‌جنوبی با گردن‌آویز طلا بر سکوی قهرمانی ایستاد و برای عضویت تیم ملی و هنرنمایی در مسابقات قهرمانی آسیایی 2018 ژاپن مهیا می‌شود.
دوچرخه‌سوار خراسان‌جنوبی صاحب گردن‌آویز طلا شد/ اختری به اردوی تیم ملی برای شرکت در مسابقات قهرمانی آسیا ۲۰۱۸ ژاپن می‌رود
 
به گزارش گروه ورزشی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری فارس، آخرین مرحله مسابقات قهرمانی لیگ تریال باشگاه‌های کشور با درخشش دوچرخه‌سوار خراسان‌جنوبی به خط پایان رسید.
 در این ماراتن ملی علی اختر، رضا بیدختی، علی احترامی و محمدامین صادقی با قریب بر 100 رکابزن برتر ایران در کلاس‌های (20 و 26) اینچ به رقابت پرداختند.
"علی اختر با پیراهن منقوش به تصویر سردار سلیمانی" از خراسان‌جنوبی در مرحله نخست مسابقات لیگ دوچرخه‌سواری تریال باشگاه‌های کشور در کلاس 26 اینچ با کسب مدال طلا بر سکوی نخست رقابت‌ها ایستاد و در مسابقات قهرمانی کشور نیز با گردن‌آویز برنز جایگاه سوم رقابت‌ها را به خود اختصاص داد.
در آخرین مرحله ماراتن لیگ دوچرخه‌سواری تریال باشگاه‌های کشور رضا بیدختی و علی اختر؛ رکاب‌زنان خراسان‌جنوبی با پشت سر گذاشتن برترین‌های ایران به فینال مسابقات صعود کردند.
علی اختر در فینال مسابقات کلاس 26 اینچ لیگ تریال باشگاه‌های دوچرخه‌سواری کشور با بهره‌گیری از هوش و تجربه‌اش، بهترین تکنیک‌ها و تاکتیک‌ها را به نمایش گذاشت و با مدال طلا بر سکوی قهرمانی ایران ایستاد.
در این رقابت‌ها پیمان آزادی از شهرداری منطقه 22 تهران به مقام نایب‌قهرمانی دست پیدا کرد و امیر محمدی‌نژاد از هرمزگان در جایگاه سوم مسابقات کلاس 26 اینچ قرار گرفت.
آخرین مرحله مسابقات قهرمانی دوچرخه‌سواری لیگ تریال باشگاه‌های کشور با هنرنمایی برترین‌های راه‌یافته از دورهای مقدماتی رقابت‌ها از 17 تا 19 اسفندماه در پارک آبشار تهران برگزار شد.
گفتنی است؛ برترین‌های لیگ تریال باشگاه‌های کشور به اردوی تیم ملی دوچرخه‌سواری دعوت می‌شوند تا برای شرکت در مسابقات قهرمانی آسیایی 2018 ژاپن زیر نظر مربیان آموزش‌های لازم را فراگیرند.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۲۸۸۲
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , مسابقات , دوچرخه‌سواری