يکشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۴۰
جانشین فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان‌جنوبی خبر داد

برگزاری کنگره ۲ هزار شهید خراسان‌جنوبی در سال آینده/ کنگره ۲ هزار شهید باید مردمی برگزار شود

جانشین فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان‌جنوبی با اشاره به کنگره ۲ هزار شهید استان، گفت: این کنگره شهدا در نیمه دوم مهرماه سال ۹۷ در خراسان‌جنوبی برگزار می‌شود.
برگزاری کنگره ۲ هزار شهید خراسان‌جنوبی در سال آینده/ کنگره ۲ هزار شهید باید مردمی برگزار شود
 
به گزارش گروه فرهنگی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری فارس، صفرعلی اسماعیلی صبح امروز در مجمع بسیج عالی کارمندان خراسان‌جنوبی اظهار داشت: بخش قابل‌توجهی از افراد در خراسان‌جنوبی واجد شرایط بسیج شدن هستند.
وی با بیان اینکه افتخار بسیجی بودن را داریم، گفت: در دوران دفاع مقدس افتخار ما این بود که مدیریت کار در دست مردم بوده است.
جانشین فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان‌جنوبی با اشاره به کنگره 2 هزار شهید استان، افزود: این کنگره شهدا در نیمه دوم مهرماه سال 97 در خراسان‌جنوبی برگزار می‌شود.
اسماعیلی با بیان اینکه اجلاسیه‌های پایانی این کنگره در سال آینده برگزار خواهد شد، تصریح کرد: از ابتدای سال آینده تا مهرماه حجم قابل‌توجهی برنامه در سطح استان انجام می‌شود و تمام کارها در دست مردم خواهد بود.
وی با بیان اینکه نباید کنگره 2 هزار شهید استان به صورت دولتی و سازمانی باشد، ادامه داد: در مورد این کنگره شورای سیاست‌گذاری با مسؤولیت نماینده ولی فقیه در استان و ستاد اجرایی کنگره با مسؤولیت استاندار خراسان‌جنوبی تشکیل شده است.
جانشین فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان‌جنوبی خاطرنشان کرد: همان قدر که ادارات و سازمان‌ها در دوران دفاع مقدس نقش داشتند باید در کنگره 2 هزار شهید استان نقش ایفا کنند و نقش سیستم اداری نباید نادیده گرفته شود.
اسماعیلی اظهار کرد: مسؤولان سازمان‌ها و ادارات اگر طرح و برنامه‌ای درباره این کنگره دارند می‌توانند اعلام کنند و ما نیز استقبال خواهیم کرد.
وی با بیان اینکه کنگره به صورت مردمی برگزار می‌شود، افزود: باید برنامه‌ای وجود داشته باشد که تمام اقشار جامعه در این کنگره نقش ایفا کنند و بیشترین سرمایه‌گذاری برای مشارکت مردم در کنگره گذاشته شده است.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۲۹۰۷
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , شهدا , بسیج