يکشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۰۱
مسؤول کارگروه سلامت و تحول اداری خراسان‌جنوبی مطرح کرد

رتبه بد ادارات خراسان‌جنوبی در برخورد با ارباب‌رجوع

مسؤول کارگروه سلامت و تحول اداری خراسان‌جنوبی گفت: خراسان‌جنوبی دارای مردمی صبور، مقاوم، قانع و ولایتمدار است و شایسته نیست که در رتبه‌بندی ارائه خدمات و برخورد با ارباب‌رجوع در رتبه‌های آخر قرار داشته باشد.
رتبه بد ادارات خراسان‌جنوبی در برخورد با ارباب‌رجوع
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری فارس، حسین فاضلی صبح امروز در مجمع بسیج عالی کارمندان خراسان‌جنوبی اظهار داشت: نظام اداری در هر کشوری سیستم تدوین کننده تمام فعالیت‌ها برای رسیدن به اهداف از پیش تعیین‌شده است.
وی گفت: تحول در مدیریت‌ها نیاز است و تحول اداری در صورتی انجام می‌شود که مدیریت بر عهده کسانی باشد که عزمی راسخ و دیدگاه روشن داشته باشند.
مسؤول کارگروه سلامت و تحول اداری خراسان‌جنوبی افزود: برای این مهم مدیرانی می‌خواهیم که بسیجی‌وار و با اقدام بسیجی در ایجاد تحول پیشگام باشند.
فاضلی تصریح کرد: خراسان‌جنوبی دارای مردمی صبور، مقاوم، قانع و ولایتمدار است و شایسته نیست که در رتبه‌بندی ارائه خدمات و برخورد با ارباب‌رجوع در رتبه‌های آخر قرار داشته باشد.
وی با بیان اینکه انتصابات غیرحرفه‌ای سبب کمرنگ شدن شایسته‌سالاری در نظام می‌شود، ادامه داد: انقلاب در آستانه چهل‌سالگی به پختگی کامل رسیده است و باید گوش‌به‌فرمان ولی فقیه باشیم و با بهره‌گیری از تمام ظرفیت‌ها و باهم افزایی در تحقق اقتصاد مقاومتی کمک کنیم.
مسؤول کارگروه سلامت و تحول اداری خراسان‌جنوبی خاطرنشان کرد: اقتصاد مقاومتی تنها راه برون‌رفت از مشکلات امروز جامعه است و باید برای حل این مشکلات تلاش شود.
فاضلی اظهار کرد: وجود نیروهای انسانی توانمند در استان ظرفیت ارزشمندی است، باید با توجه به معروف‌ها و بایدها در جهت تغییر و تحول گام برداشته شود.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۲۹۱۷
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , اقتصاد مقاومتی , اشتغال