يکشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۳۱
دبیرکل جمعیت دفاع از ملت فلسطین مطرح کرد

افتتاح دفاتر جمعیت دفاع از ملت فلسطین در ۱۲ استان/ مردم باید مظلومیت فلسطین را بدانند

دبیرکل جمعیت دفاع از ملت فلسطین گفت: در یک و نیم سال گذشته دفاتر جمعیت دفاع از ملت فلسطین در 12 استان کشور افتتاح شد.
افتتاح دفاتر جمعیت دفاع از ملت فلسطین در ۱۲ استان/ مردم باید مظلومیت فلسطین را بدانند
 
به گزارش گروه سیاسی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری فارس، زهرا مصطفوی عصر امروز در مراسم افتتاح دفتر جمعیت دفاع از ملت فلسطین، اظهار داشت: ماهیت دفتر جمعیت دفاع از ملت فلسطین در سراسر ایران این است که این دفاتر باید وسعت و گسترش یابد.
وی افزود: به دنبال این هستیم تا برای همکاری و همدلی بیشتر در موضوع دفاع از مردم فلسطین این دفاتر را در سراسر کشور به بهره‌برداری برسانیم.
دبیر کل جمعیت دفاع از ملت فلسطین بیان داشت: خوشبختانه در یک و نیم سال گذشته دفاتر جمعیت دفاع از ملت فلسطین در 12 استان کشور افتتاح شد.
مصطفوی با اشاره به اهداف افتتاح این دفاتر در استان‌ها، ادامه داد: هدف اصلی این است که جوانانی که علاقه‌مند به انجام خدمت در این حوزه می‌باشند به فعالیت در این دفاتر بپردازند تا مردم در مسأله مظلومیت فلسطین به طور کافی اطلاع پیدا کنند.
وی اضافه کرد: باید برای مردم اطلاع‌رسانی شود که اسرائیل و آمریکا در فلسطین چه می‌کنند و از طرف دیگر مظلومیت مردم فلسطین را مردم بدانند.
دبیر کل جمعیت دفاع از ملت فلسطین گفت: اگر جوانان در استان‌ها از دفاع از ملت فلسطین حمایت کنند به نفع کشور ما است.
مصطفوی اذعان داشت: دفاع همه‌جانبه ملت ایران از مردم فلسطین امری مهم است که به نفع کشور اسلامی ما می‌باشد چراکه دشمن به دنبال اجرای اهداف شوم خود برای کشور ما است و جوانان با هوشمندی و اطلاعات کافی که از فلسطین دارند می‌توانند جلوی اسرائیل و آمریکا ایستاده و نگذارند دشمنان تسلط بر کشور ما پیدا کنند.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۲۹۲۰
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , فلسطین , جمعیت دفاع از ملت فلسطین