دوشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۵۵
فرمانده نیروی انتظامی خراسان جنوبی گفت:

تعداد کشته شدگان تصادفات در خراسان جنوبی روبه افزایش است

فرمانده نیروی انتظامی خراسان جنوبی گفت:در سال جاری ۵ هزار و ۲۰۰ نفر در تصادفات رانندگی استان مجروح و ۲۴۰ نفر نیز کشته شده اند.
تعداد کشته شدگان تصادفات در خراسان جنوبی روبه افزایش است
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، سردار شجاع، فرمانده نیروی انتظامی خراسان جنوبی ظهر روز گذشته در نشست خبری با اصحاب رسانه گفت: از ابتدای امسال تاکنون ۲۰۷ هزار تماس با فوریت‌های پلیسی گرفته شده که نسبت به سال گذشته با ۹ درصد افزایش روبه رو بوده است.
وی افزود: از این تعداد بیش از ۱۴۵ هزار تماس عملیاتی شده که نسبت به سال گذشته ۲۸ درصد رشد داشته است.
فرمانده نیروی انتظامی خراسان جنوبی گفت: همچنین از ابتدای سال جاری تاکنون ۴۳.۵ تن انواع موادمخدر در سطح استان کشف و ضبط شده که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۵۵ درصد با افزایش روبرو بوده است.
سردار شجاع با بیان اینکه ۵۰ درصد پرونده‌های سرقت منجر به کشف شده است، افزود: بیش از ۹۰ درصد خودرو‌های سرقتی در مرکز استان بوده که از این تعداد ۸۰ درصد سرقت‌ها مربوط به خودرو‌های پراید مدل ۸۶ به پایین بوده که از ضریب ایمنی کمتری برخوردار هستند.
وی با بیان اینکه جرایم سایبری در استان ۸۵ درصد افزایش داشته است، گفت: همچنین در حوزه کشفیات جرایم سایبری نیز با ۴۰ درصد و دستگیری مجرمان سایبری با ۹۰ درصد افزایش روبرو بوده ایم.
شجاع افزود: کلاهبرداری رایانه ای، مزاحمت‌های اینترنتی و انتشار عکس و فیلم‌های خانوادگی نیز در استان با افزایش روبرو بوده است.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۲۹۷۶
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , سایبری , نیروی انتظامی