دوشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۵۹
دبیرکل جمعیت دفاع از ملت فلسطین گفت:

وحدت ایران را در مقابل هرگونه تهدیدی بیمه می‌کند

دبیرکل جمعیت دفاع از ملت فلسطین گفت: آنچه جمهوری اسلامی ایران را برای همیشه در برابر هرگونه تهدیدی بیمه می‌کند وحدت میان آحاد جامعه است.
وحدت ایران را در مقابل هرگونه تهدیدی بیمه می‌کند
 
 به گزارش گروه سیاسی خراسان‌تایم به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، مصطفوی ،دبیرکل جمعیت دفاع از ملت فلسطین شب گذشته در همایش زهرا(س) مقاومت اسلامی در خراسان جنوبی گفت: آنچه جمهوری اسلامی ایران را برای همیشه در مقابل هرگونه تهدیدی بیمه می کند وحدت میان آحاد جامعه است.
دبیرکل جمعیت دفاع ازملت فلسطین گفت: ایجاد وحدت واستفاده از ظرفیت تمام آحاد جامعه برای حمایت از مسائل مهم جهان اسلام به ویژه موضوع فلسطین و قدس از ماموریت ها و وظایف جمعیت دفاع از ملت فلسطین است.
مصطفوی افزود: در استان های متعدد دفتر جمعیت دفاع از ملت فلسطین افتتاح شده و امروز این دفتر در خراسان جنوبی به بهره برداری رسید.
وی با بیان اینکه امروز موضوعاتی که در سوریه، لبنان فلسطین رخ می دهد بخش مهمی از،پروژه صهیونیستی برای از بین بردن اندیشه مردم محور انقلاب اسلامی است،گفت: برای از بین بردن این اندیشه مقاوم،رژیم اشغالگر قدس ابزاری محوری برای نظام سلطه تعریف کرده است.
دبیر کل جمعیت دفاع از ملت فلسطین افزود: نباید اجازه داد تهدیدات دشمنان به مرزهای کشور راه پبدا کند زیرا تهدیداتی که امنیت و ثبات ملت های منطقه و ملت ایران را نشانه رفته غیر قابل پذیرش از،سوی هر ایرانی با هر سلیقه سیاسی خواهد بود.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۲۹۷۸
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , وحدت , جمعیت دفاع از ملت فلسطین