دوشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۱۹
آیت‌الله علوی گرگانی:

آیت‌الله شاه‌آبادی سلاح علم را با عبادت و تقوا آمیخت

یکی ازمراجع عظام تقلید با صدور پیامی ضمن تسلیت درگذشت آیت‌الله شاه‌آبادی گفت: آن عالم بزرگوار سلاح علم را با عبادت و تقوا آمیخته کرده و در راه تقرب حضرت حق قدم برداشته بود.
آیت‌الله شاه‌آبادی سلاح علم را با عبادت و تقوا آمیخت
 
به گزارش گروه سیاسی خراسان‌تایم به نقل از فارس، در پیام تسلیت آیت‌الله علوی گرگانی به مناسبت درگذشت آیت‌الله شاه‌آبادی آمده است: خبر ارتحال عالم ربانی و فقیه وارسته حضرت آیت‌الله حاج شیخ نصرالله شاه‌آبادی موجب تأثر و تألم اینجانب گردید.
در ادامه این پیام افزوده شده است: ایشان در طول حیات پربرکت خود در تربیت شاگردان مکتب امام صادق علیه‌السلام و رسیدگی به امور نیازمندان و ایتام همچنین امور عام‌المنفعه دیگر تلاشی وافر داشتند.
در این پیام آمده است: آن عالم بزرگوار که از خاندان فقه و عرفان و تقوا و یادگار گرانقدر عارف سالک حضرت آیت‌الله العظمی شاه‌آبادی بودند، سلاح علم را با عبادت و تقوا آمیخته کرده و در راه تقرب حضرت حق قدم برداشتند.
در پایان پیام این مرجع تقلید تصریح شده است: اینجانب این ضایعه مولمه را در درجه اول به ساحت مقدس امام زمان علیه‌السلام همچنین به مقام معظم رهبری و حوزه علمیه قم مخصوصا فرزندان و دامادهای آن بزرگوار حضرت حجة‌الاسلام‌والمسلمین آقای حاج محمد علی شاه‌آبادی تسلیت گفته و علو درجات را برای آن مرحوم مسئلت می‌نمایم.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۲۹۸۶
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , تسلیت , آیت‌الله شاه‌آبادی