سه شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۲۸
۲۳ تا ۲۷ اسفند

بانوی تیرانداز خراسان‌جنوبی هماورد دانشجویان جهان می‌شود

در هفتمین دوره مسابقات قهرمانی دانشجویان جهان "نجمه خدمتی" از دانشگاه بیرجند سیبل رقابت‌ها را برای کسب مدال رنگی نشانه می‌رود.
بانوی تیرانداز خراسان‌جنوبی هماورد دانشجویان جهان می‌شود
 
به گزارش گروه ورزشی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری فارس، در هفتمین دوره مسابقات قهرمانی تیراندازی دانشجویان جهان بانوی ملی‌پوش خراسان‌جنوبی هماورد برترین‌ها می‌شود.
"نجمه خدمتی" دانشجوی تربیت‌بدنی دانشگاه بیرجند برای کسب مدال رنگی این ماراتن بین‌المللی به همراه تیم 9 نفره جمهوری اسلامی ایران سیبل رقابت‌ها را نشانه می‌رود.
هفتمین دوره رقابت‌های تیراندازی دانشجویان جهان از 23 تا 27 اسفند به میزبانی کشور مالزی در شهر کوالالامپور برگزار می‌شود.
 "نجمه خدمتی" ملی‌پوش تیرانداز خراسان جنوبی در هجدهمین دوره بازی‌های آسیایی 2018 به میزبانی کشور اندونزی در جاکارتا  نیز هماورد بهترین‌ تیراندازهای قاره کهن می‌شود.
 گفتنی‌ است؛ "خدمتی " در بیست و هشتمین یونیورسیاد دانشجویان جهان در سال 2015 در گوانگ ژوی کره‌جنوبی نخستین مدال طلای کاروان ایران را به نام خود ثبت کرد و پس از کسب پنج مدال انفرادی و تیمی به عضویت فیزو درآمد و پس از کاندیدا شدن برای کمیته‌های مختلف این نهاد در بیست و نهمین دوره یونیورسیاد دانشجویان در چین تایپه عضو اصلی دو کمیته دانشجویان و برابری جنسیتی فیزو شد.

انتهای‌پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۳۰۰۰
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , مسابقات , تیراندازی