سه شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۴۲
مدیرکل بنیاد شهید خراسان جنوبی:

مسئولان برای حل مشکلات خانواده شهدا و ایثارگران کمک کنند

مدیرکل بنیاد شهید خراسان جنوبی با تأکید بر اینکه مسئولان باید با بنیاد شهید همکاری صمیمانه داشته باشند، گفت: انتظار داریم مسئولان برای حل مشکلات روزمره این عزیزان کمک کنند.
مسئولان برای حل مشکلات خانواده شهدا و ایثارگران کمک کنند
 
به گزارش گروه فرهنگی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری مهر، محمدتقی عزیزی صبح سه شنبه در دیدار با نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی اظهار داشت: کار در بنیاد شهید هم از سختی ها و هم از شیرینی و لذت های خودش برخوردار است.
وی بیان کرد: به جامعه ای خدمت می کنیم که برای دین، اسلام و انقلاب اسلامی و عزت و شکوهمندی ایران ایثارگری و فداکاری کردند و خون و جان دادند و امروز برای حل مشکلات این عزیزان باید تلاش کنیم.
مدیرکل بنیاد شهید خراسان جنوبی ادامه داد: در همین راستا اگر بتوانیم گره کوچکی از مشکلات این عزیزان باز کنیم لذت معنوی زیادی خواهد داشت.
اقتدار امروز کشور را مرهون تلاش شهدا و ایثارگران هستیم
عزیزی عنوان داشت: انتظار ما از مسئولان این است که ارتباط خود را با بنیاد شهید بیشتر کنند و بنیاد شهید را برای حل مشکلات این عزیزان کمک کنند.
وی با اشاره به اینکه در دوران دفاع مقدس و انقلاب فداکاری هایی که ایثارگران می کردند هیچ گونه انتظاری نداشتند و هیچ توقعی نداشتند، بیان داشت: حتی بعد از دوران جنگ نیز عده ای را به زحمت و اصرار تحت پوشش بنیاد شهید می آوردیم اما وقتی روز به روز مشکلات و دردها افزایش پیدا می کند انتظار هست که مشکلات این افراد پیگیری شود.
مدیرکل بنیاد شهید خراسان جنوبی با تأکید بر اینکه مسئولان استان باید با بنیاد شهید همکاری صمیمانه و دلسوزی داشته باشند، افزود: انتظار داریم مسئولان بنیاد شهید را از خودشان بدانند و در همه حوزه ها کمک کنند.
عزیزی، اقتدار امروز کشور را مرهون تلاش شهدا و ایثارگران دانست و گفت: باید مدیران در جایی که قانونی است انعطاف و همکاری کنند و برای حل مشکلات روزمره این عزیزان تلاش کنند.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۳۰۰۳
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , ایثارگران , شهدا