سه شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۵۷
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان جنوبی گفت:

ورزشکاران خراسان جنوبی در سطح ملی با وجود محدودیت ها خوش درخشیده اند

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان جنوبی گفت: جوانان خراسان جنوبی در سطح ملی ورزش خوش درخشیدند و نشان دادند که دوری از مرکز کشور و کمبود امکانات مانعی برای ورزش نیست.
ورزشکاران خراسان جنوبی در سطح ملی با وجود محدودیت ها خوش درخشیده اند
 
به گزارش گروه ورزشی خراسان‌تایم به نقل از ایسنا، علی اسماعیلی شب گذشته در آیین تجلیل از برترین‌های ورزش و جوانان خراسان جنوبی اظهارکرد: تقویت ورزش همگانی، مشارکت بیشتر آحاد جامعه در عرصه ورزش و استفاده از ظرفیت‌های استان از برنامه های سال آینده باشد.
وی افزود: دیپلماسی ورزشی و برگزاری مسابقات، نقش پررنگی در تالیف قلوب ملت‌ها و مراودات بیشتر بین آنها در عرصه داخلی و بین الملل دارد و این مهم از جنبه‌های ورزش است.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان جنوبی  تصریح کرد: در دنیای امروز انسان بعد از این همه دشمنی و جنگ‌ها به این نتیجه رسیده که باید حس رقابت در آدمی را در حوزه ورزش به منصه ظهور برساند.
اسماعیلی ادامه داد: به همین دلیل مسابقات المپیک و جهانی ورزشی در دنیا برگزار می‌شود و نفس این فعالیت‌ها پیروزی عقلانیت بشری بر تعصب و جهل و جنگ افروزی بی ثمر است.
وی تاکید کرد: امروز در جهان رشته های ورزشی به عنوان صنعت مطرح شده و اگر دولت‌ها و کشورها در عرصه ورزش سرمایه گذاری می‌کنند، با نگاه چند جانبه است.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان جنوبی هدف نخست از تقویت ورزش را سلامت جسم، روح و روان دانست و گفت: در دولت تدبیر و امید برنامه‌های خوبی در حوزه ورزش در حال اجراست و امیدواریم آن طور که لایق مردم استان است با همه امکانات به سمتی برویم که استعداد جوانان شکوفا شود.
اسماعیلی بیان کرد: جوانان خراسان جنوبی در سطح ملی ورزش خوش درخشیدند و نشان دادند که دوری از مرکز کشور و کمبود امکانات مانعی برای ورزش نیست و تلاش مسئولان ورزش و جوانان، هیات‌های ورزشی و ورزشکاران استان در سال جاری قابل تقدیر است.
وی اضافه کرد: امیدواریم برنامه ریزی‌ها در سال آینده، برنامه محورتر باشد به گونه‌ای که روند توسعه ورزش استان ادامه یابد.
فاطمه بیابانی، مشاور معاونت حقوقی، امور مجلس و هماهنگی امور استان های وزارت ورزش و جوانان نیز در این آیین اظهارکرد: امروز آحاد جامعه از سیاستمدار و اقتصاد دان برای تقویت خود از ابزار ورزش بهره می برند.
وی افزود: ورزش ابزاری سالم است که باید به دست افراد صالح و عالم اداره شود.
مشاور معاونت حقوقی، امور مجلس و هماهنگی امور استان های وزارت ورزش و جوانان اظهار کرد: رشد و نوپایی ایجاد شده در حوزه ورزش و جوانان استان قابل تجلیل است.
وی گفت: وزیر ورزش و جوانان نظر ویژه به باشگاه داران دارند که باید با همکاری و همدلی از مدیران باشگاه ها حمایت شود.
بیابانی افزود: بهره گیری از ظرفیت های کمیسیون ماده 5 به منظور صدور مجوز برای رشته های متنوع ورزشی و استفاده از ظرفیت ماده 134 قانون مالیات های مستقیم برای بهره مندی از معافیت مالیاتی برای فعالیت های منحصر ورزشی باشگاه ها در استان ضروری است.
گفتنی است؛ در این آیین از 85 ورزشکار، داوران و فعالان حوزه ورزش و جوانان خراسان جنوبی تجلیل شد. 

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۳۰۰۸
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , استانداری , ورزش