سه شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۰۲
سرپرست معاونت هماهنگی‌وتوسعه‌ی اموراقتصادی

23 تن گوشت قرمز منجمد توزیع شده است

650تن برنج سهم استان است که حدود 550تن آن توزیع شده ودرصورتی که نیاز باشد بقیه‌ی آن نیز عرضه خواهد شد لیست قیمت آن هم به صورت 2600 .3800 و5600 تومان است این لیست براساس کیفیتی که برنج ها دارند قیمت‌گذاری شده است.
23 تن گوشت قرمز منجمد توزیع شده است
 

به گزارش گروه اجتماعی خراسان تایم سرپرست معاونت هماهنگی‌وتوسعه‌ی اموراقتصادی استان درجلسه‌ی شورای اداری استانداری اظهار داشت: ستادهای تنظیم بازارنقشی اساسی درسیاست‌گذاری ها دارند چراکه تنظیم بازار نشان می‌دهد که در بازار عرضه کمتر از تقاضا است وحاکمیت باید مداخله داشته باشد.
حسینی بیان کرد: در آستانه‌ی آماده شدن مردم برای تحویل سال معمولا چند قلم کالا مورد توجه بیشتری قرار می‌گیرد ولازم است آمار آن به اطلاع مردم برسد.
وی افزود:  650تن برنج سهم استان است که حدود 550تن آن توزیع شده ودرصورتی که نیاز باشد بقیه‌ی آن هم عرضه خواهد شد لیست قیمت آن نیز به صورت 2600 .3800 و5600 تومان است این لیست براساس کیفیتی که برنج ها دارند قیمت‌گذاری شده است.
وی در خصوص گوشت قرمزمنجمد و مرغ منجمد بیان کرد: تا کنون 23 تن گوشت قرمز منجمد توزیع شده است و بنظر می‌آید مشکلی دراین زمینه نداشته باشیم همچنین 660تن مرغ منجمد سهم استان است که تا کنون 50درصد آن توزیع شده است و50 درصد دیر هم درحال توزیع است.
حسینی گفت :مورد دیگری که دراین مقطع بازارگرمی دارد میوه است که براساس پیش‌بینی‌هایی که دولت انجام داده است سهم استان ما 600 تن میوه است که سیب با قیمت 2000تومان وتامسون باقیمت1500تومان عرضه خواهد شد.
وی تاکید کرد: به استنادکارگروه ملی هیچ کشتارگاهی حق تعطیلی نداردوبازرسی ها ادامه خواهد داشت .
وی دخصوص نمایشگاه بهاره اعلام کرد: باوجود اینکه در 50درصد استان‌ها نمایشگاه برگزارنشدوبه صورت فروش فوق العاده بود در استان ما نمایشگاه برگزارشد.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۳۰۲۵
کلمات کليدی: , خراسان‌تایم, برنج,گوشت قرمزمنجمد ,