سه شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۲۸
شهردار بیرجند:

۱۵۵ هزار نشاء گل فصلی در فضای سبز مرکز استان خراسان جنوبی کاشته شد

شهردار بیرجند از زیباسازی بلوار شهدای عبادی خبر داد و گفت: در آستانه سال نو روکش آسفالت بلوار شهید رجایی انجام شد و ۱۵۵ هزار نشاء گل فصلی در میادین و فضای سبز شهر بیرجند کاشته شد.
۱۵۵ هزار نشاء گل فصلی در فضای سبز مرکز استان خراسان جنوبی کاشته شد
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری تسنیم، محمدعلی جاوید ظهر امروز در بازدید از پروژه‌های شهرداری بیرجند برای استقبال از سال نو اظهار داشت: دستگاه‌های خدمات رسان شهرداری بیرجند در ایام نوروز 97 آمادگی کامل برای استقبال از مسافرین نوروزی را دارند.
وی گفت: این شهرداری برای استقبال از بهار 97 اقدامات زیادی از جمله نصب المان‌های نوروزی، گلکاری‌های ویژه نوروز شامل کاشت 155 هزار نشاء گل فصلی، زیباسازی ورودی‌های شهر و غیره را در دستور کار دارد.
شهردار بیرجند افزود: در رزمایش ستاد خدمات سفر استان خراسان جنوبی نیز نیروهای آتش نشانی، خدماتی و فضای سبز شهرداری حضور فعال و پررنگی دارند.

بلوار شهدای عبادی زیباسازی می‌شود
جاوید همچنین از زیباسازی آیلند بلوار شهدای عبادی خبر داد و گفت: فاز یک این پروژه، میدان ابن حسام تا ایستگاه آتش نشانی معصومیه را شامل می‌شود.
وی با اشاره به اجرای 940 متر جدول‌کشی در یک سمت این بلوار اظهار داشت: اقدامات انجام شده در این بلوار شامل موزائیک فرش و جدول‌کشی با جداول سنگی می‌باشد که مبلغ 310 میلیون تومان برای انجام آن هزینه شده است.
شهردار بیرجند گفت: پیمانکار اجرایی عملیات مذکور سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری است و مدت زمان انجام عملیات 60 روز پیش‌بینی شده است.
ارتفاع دیوار ساحلی پل باغ افزایش یافت
جاوید با اشاره به افزایش ارتفاع یک متری دیوار ساحلی پل باغ گفت: این پروژه به طول 290 متر در حال انجام است.
وی با اشاره به اینکه این پروژه از بلوار بهشتی تا میدان ابوذر انجام خواهد شد گفت: اعتبار این پروژه 150 میلیون تومان است که با هدف ایمنی شهروندان و زیباسازی محیطی در حال انجام بوده و ادامه دارد.

روکش آسفالت بلوار شهید رجایی انجام شد
شهردار بیرجند گفت: روکش آسفالت بلوار شهید رجایی به متراژ 21 هزار و 900 متر مربع انجام شد.
وی افزود: مبلغی معادل 438 میلیون تومان برای انجام این پروژه هزینه شده است و روکش آسفالت در محدوده حدفاصل خیابان نیروی هوایی و میدان مسافر انجام شده است.
جاوید هدف از اجرای این پروژه را تسهیل در عبور و مرور وسایل نقلیه در معبر اصلی اتصال مهرشهر به مرکز شهر و ارائه خدمات بهتر به زائرین امامزاده باقریه و مجتمع‌های مسکونی حاشیه بلوار شهید رجایی عنوان کرد.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۳۰۳۰
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , نوروز , شهرداری