چهارشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۲۶
معاون پارلمانی و امور مجلس ستاد امر به معروف:

عده‌ای با بحث حجاب اختیاری به دنبال بی‌حجابی جامعه هستند

معاون پارلمانی و امور مجلس ستاد امر به معروف و نهی از منکر گفت: کسانی که بحث حجاب اختیاری را مطرح می‌کنند به دنبال بی‌حجابی جامعه هستند و این اقدام تلاشی در راستای تحقق ناتوی فرهنگی دشمنان است.
عده‌ای با بحث حجاب اختیاری به دنبال بی‌حجابی جامعه هستند
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم به نقل از فارس، محمدحسن آصفری اظهار کرد: نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران یک نظام دینی است و نادیده گرفتن ارزش‌های دینی در این نظام به هیچ عنوان پذیرفتنی نیست.
وی تصریح کرد: کسانی بحث حجاب اختیاری را مطرح می‌کنند که یا نظام را قبول نداشته و از بدنه مجموعه‌ای هستند که ناکارآمدی آنها به خوبی برای مردم ثابت شده است.
معاون پارلمانی و امور مجلس ستاد امر به معروف و نهی از منکر افزود: معضل اصلی مردم که در وعده‌های دولت به آنها پرداخته شد مشکلات اقتصادی، مسئله دیپلماسی و توسعه روابط خارجی است که امروز جریانی دارد رسانه‌های کشور را به صورت زنجیره‌ای مدیریت می‌کند تا مانع پرداختن آنها به مطالبات مردم شوند.
آصفری گفت: این جریان با دادن گره‌های اشتباه به مطبوعات سعی دارد افکار عمومی را از پیگیری شعارهای انتخاباتی دولت منحرف کند، چرا که امروز مسئله کشور مسئله اقتصاد و معیشت مردم است.
وی با تاکید بر اینکه نظام مقدس جمهوری اسلامی نظامی برآمده از قرآن و اسلام است، ادامه داد: در قرآن کریم به صورت مستقیم به مسئله حجاب اشاره شده است، در نظام اسلامی نمی‌توان ارزش‌ها را نادیده گرفت و اگر قرار است حجاب اختیاری و به آن توجهی نشود، چه لزومی به انقلاب و تشکیل حکومت اسلامی بود.
عضو سابق کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه امروز مسئله گرانی، تورم و بیکاری دغدغه اصلی امروز مردم است، افزود: دولت که کارنامه درخشانی در زمینه حل این معضلات ندارد با مطرح کردن و دامن زدن به موضوعاتی چون حجاب اختیاری به دنبال گمراه کردن افکار عمومی است تا از این طریق پاسخگوی مطالبات مردم نبوده و توجه مردم را از شعارهای انتخاباتی خود دور کند.
آصفری گفت: افرادی هستند که حجاب مناسبی ندارند، اما ثابت کرده‌اند که مشکلی با انقلاب نداشته و هرگاه نظام به حضور آنها در عرصه‌های مختلف از جمله انتخابات، راهپیمایی و یا دیگر عرصه‌ها نیاز داشته در صف اول بصیرت و جلوتر از خیلی‌های دیگر ایستاده‌اند.
وی تاکید کرد: نظام اسلامی با بی‌حجابی مخالف است، بی‌حجابی با بدحجابی تفاوت دارد، کسانی که بحث حجاب اختیاری را مطرح می‌کنند به دنبال بی‌حجابی جامعه هستند و بی‌حجاب کردن جامعه تلاشی در راستای تحقق ناتوی فرهنگی دشمنان است و ما خود به دست خود دشمن را در رسیدن به اهداف بدون اینکه بخواهند هزینه کنند، یاری رسانده‌ایم.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۳۱۱۸
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , حجاب , امر به معروف