يکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۳۹
نماینده ولی فقیه در سپاه انصارالرضا(ع) خبر داد

تشکیل کمیسیون مبارزه با مفاسد در ستاد امر به معروف و نهی از منکر

نماینده ولی فقیه در سپاه انصارالرضا(ع) خراسان‌جنوبی گفت: کمیسیون مبارزه با مفاسد در ستاد امر به معروف و نهی از منکر در سال جاری ایجاد شده است که با وجود تشکیلات جدید، امیدواریم در زمینه مبارزه با مفاسد بتوانیم گام برداریم.
تشکیل کمیسیون مبارزه با مفاسد در ستاد امر به معروف و نهی از منکر
 
به گزارش گروه فرهنگی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام غلامحسین نوفرستی صبح امروز در دیدار با نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی، اظهار داشت: یکی از پیشنهادات دیدار تمامی نیروهای ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان‎ها با نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی است تا گزارشات خود در حوزه امر به معروف و نهی از منکر را ارائه دهند.
وی بیان داشت: آمدن نیروهای شهرستان‎ها به دیدار نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی می‎تواند جنبه تبلیغاتی را نیز داشته باشد و مردم بیشتر به فریضه امر به معروف و نهی از منکر بپردازند.
نماینده ولی فقیه در سپاه انصارالرضا(ع) خراسان‌جنوبی اذعان داشت: باید در جهت کمیسیون‎های ستاد معاونین نیز گام برداشته شود.
نوفرستی گفت: کمیسیون مبارزه با مفاسد در ستاد امر به معروف و نهی از منکر در سال جاری ایجاد شده است که با وجود تشکیلات جدید، امیدواریم در زمینه مبارزه با مفاسد بتوانیم گام برداریم.
فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان‌جنوبی نیز در این جلسه بیان داشت: در سال جاری کارهای خوبی در امور بانوان ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان انجام شده است.
علی قاسمی تصریح کرد: در بحث آسیب‎های اجتماعی در مدارس و دانشگاه‎ها باید پیگیری و آسیب‌شناسی مناسب صورت گیرد.


انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۳۲۵۱
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , نهی از منکر , امر به معروف