پنجشنبه ۲ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۱۵
جانشین پلیس‌راه خراسان‌جنوبی خبرداد

ترافیک پرحجم و روان در جاده‌های خراسان‌جنوبی/ وقوع 41 فقره تصادف در محورهای استان از ابتدای طرح نوروزی

جانشین پلیس‌راه خراسان‌جنوبی با اشاره به اینکه هم‌اکنون ترافیک در جاده‌های استان پرحجم اما روان است، گفت: از ابتدای طرح نوروزی تاکنون در مجموع 41 فقره تصادف در جاده‌های استان رخ داده است.
ترافیک پرحجم و روان در جاده‌های خراسان‌جنوبی/ وقوع 41 فقره تصادف در محورهای استان از ابتدای طرح نوروزی
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم به نقل از فارس، سرهنگ حسین نیکمرد اظهار داشت: طرح نوروزی پلیس‌راه از 24 اسفندماه آغاز شده و تا 15 فروردین‌ماه ادامه دارد.
وی با بیان اینکه از ابتدای طرح تاکنون در مجموع 41 فقره تصادف در جاده‌های استان رخ داده است، گفت: پنج فقره تصادف فوتی بوده که پنج نفر در این تصادفات فوت کرده‌اند و 36 فقره نیز تصادف جرحی بوده و 75 نفر مجروح شده‌اند.
جانشین پلیس‌راه خراسان‌جنوبی ادامه داد: بیشترین تعداد فوتی‌ها مربوط  به حوزه شهرستان نهبندان بوده است.
نیکمرد با اشاره به اینکه هم‌اکنون ترافیک در جاده‌های استان پرحجم اما روان است، گفت: بیشترین حجم تردد در محور بیرجند به قاین، محور فردوس به سمت دیهوک و راور، محور طبس به یزد، محور طبس به سمت بشرویه و محور نهبندان به بیرجند وجود دارد.
وی خاطرنشان کرد: در تمامی مناطق حادثه‌خیز نیروهای پلیس مستقر هستند و تمام امکانات پیش‌بینی شده است و نیروهای  محسوس و نامحسوس و دوربین‌های ثابت و سیار وضعیت تخلفات رانندگان و جاده را رصد می‌کنند.
جانشین پلیس‌راه خراسان‌جنوبی در پایان به رانندگان توصیه کرد که مقررات راهنمایی و رانندگی را رعایت کنند و به رعایت سرعت مطمئنه توجه داشته باشند.
نیکمرد ادامه داد: رانندگان در هنگام خواب‌آلودگی به هیچ‌عنوان ادامه مسیر ندهند و استراحت کافی داشته باشند و از عجله و شتاب بی‌مورد پرهیز کنند.


انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۳۲۹۶
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , ترافیک , پلیس‌راه