جمعه ۳ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۰۳
امام جمعه بشرویه:

حمایت از کالای ایرانی نیازمند همت مردم و مسؤولان است/ راه را به سمت‌ ارتقاء کیفی تولیدات داخلی پیش ببریم

امام جمعه شهرستان بشرویه گفت: تحقق شعار سال و حمایت از کالای ایرانی تنها با همکاری مسؤولان و مردم صورت می‌گیرد.
حمایت از کالای ایرانی نیازمند همت مردم و مسؤولان است/ راه را به سمت‌ ارتقاء کیفی تولیدات داخلی پیش ببریم
 
به گزارش گروه سیاسی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام‌ والمسلمین محمد شمس‌الدین ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه بشرویه آغاز سال جدید و بهار طبیعت را تبریک گفت.
وی بیان داشت: سال جدید که با شعار حمایت از کالای ایرانی نامیده شده نشان‌دهنده راه درست از حمایت تولیدات داخل است.
امام جمعه شهرستان بشرویه عنوان داشت: اگر بخواهیم به شعارهای هر ساله مقام معظم رهبری جامه عمل پوشانیم می‌بایست عزم خود را جذب کرده و همه با وحدت در این زمینه تلاش نماییم.
شمس‌الدین گفت: تولید و اشتغال داخل باید چه از جانب مردم و چه مسؤولان کاملاً حمایت شود و باید راه را به سمت‌وسوی ارتقای کیفی محصولات تولیدی داخلی نیز پیش بریم.
وی افزود: امروز دیده‌بان این نظام مقام معظم رهبری(ره) هستند که راه را به همه ما نشان می‌دهند.
امام جمعه بشرویه افزود: هرچه بیشتر سیره و روش زندگانی شهدا را پیش گیریم بیش‌ازپیش در تمامی زمینه‌ها پیروز می‌شویم و خوشبختانه امروز با قدرت حرف اول را در منطقه می‌زنیم.
شمس‌الدین بیان داشت: در هشت سال دفاع مقدس جوانان آن زمان با دست خالی توانستند مقابل دشمنان بایستند و اکنون که دستاورد ما به تمام سلاح‌ها مهیا شده است ابرقدرت منطقه هستیم و این امر دشمنان را ترسانده است.
وی بیان داشت: گام مؤثر در تحقق حمایت از تولید داخل این است که ما و مسؤولان مربوطه ابتدا استاندارد نهایی را برای کالاها انجام دهیم و در رأس مردم از این کالاها حمایت و خریداری کنند.
امام جمعه بشرویه با اشاره به معضل بیکاری عنوان داشت: جوانان ما همه مشکل کار و اشتغال دارند و تنها راه برون‌رفت از بیکاری اقتصاد مقاومتی و حمایت از تولیدات داخلی است.
شمس‌الدین به سیاست‌های آمریکایی در منطقه نیز اشاره کرد و گفت: حمایت از تروریست‌ها و دست داشتن با وهابیون سبب شده تا دخالت در امور کشور سوریه و عراق را داشته باشند، اما حرکت انقلابی ایران و مدافعین حرم چشمشان را کور و آن‌ها را خشمگین کرده است.
وی در باب مطالبات مردمی شهرستان بشرویه نیز عنوان داشت: پیگیری راه بشرویه به طبس که در دوره قبل شورای مجلس اسلامی ردیف اعتبارات و بودجه گرفت، باید به جد توسط نماینده کنونی و مسئولان پیگیری شود.
تکمیل بیمارستان جدید بشرویه، استقرار ادارات به‌صورت کامل، فریضه مقدس اعتکاف از دیگر موضوعاتی بود که به آن پرداخته شد.


انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۳۳۰۴
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , حمایت از کالای ایرانی , نماز جمعه