سه شنبه ۲۱ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۵۳
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی(ره) خراسان‌جنوبی گفت:

بهره مندی بیش از 9 هزار مددجوی تحت حمایت کمیته امداد خراسان‌جنوبی از آموزش‌های فنی و حرفه‌ای

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی(ره) خراسان‌جنوبی گفت: طی سال گذشته 9 ۱۲۶ مددجوی تحت حمایت کمیته امداد خراسان‌جنوبی با شرکت در دوره‌های آموزشی سازمان فنی و حرفه‌ای، با مهارت‌های لازم برای ایجاد اشتغال آشنا شدند .
بهره مندی بیش از 9 هزار مددجوی تحت حمایت کمیته امداد خراسان‌جنوبی از آموزش‌های فنی و حرفه‌ای
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم به نقل از ایسنا، سیدرضا حسینی اظهار کرد: مددجویان تحت حمایت با شرکت در دوره‌های آموزشی فنی و حرفه‌ای، مهارت‌های متناسب با نیاز بازار کار با رویکرد ایجاد اشتغال پایدار را فرا می‌گیرند .
وی ادامه داد: کمیته امداد نیز شهریه دوره‌های مهارت آموزی، پایدارسازی و توسعه، کارآفرینی، حرفه آموزی دانش آموزان و حق کاریابی موسسه‌های کاریابی را پرداخت می‌کند و طی سال گذشته ۸۶۰ میلیون تومان هزینه شده است .
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی(ره) خراسان‌جنوبی بیان کرد: طی سال گذشته 2 ۷۴۷ مددجو در دوره‌های مهارت آموزی،  3074مددجو در دوره‌های پایدار سازی و 2 ۴۳۸ مددجو در دوره‌های کار آفرینی و ۸۶۷ دانش آموز از آموزش‌های لازم در راستای ایجاد اشتغال بهره مند شده‌اند .
حسینی همچنین به بسته‌های تشویقی کمیته امداد برای کارفرمایانی که مددجویان تحت حمایت این نهاد را بکارگیری کنند، اشاره کرد و یادآور شد:: بسته‌های تشویقی، فرصتی مناسب برای کارفرمایان است چرا که کمیته امداد در سال نخست بکارگیری مددجویان تحت حمایت، ۱۰۰ درصد حق بیمه و در سال دوم ۵۰ درصد حق بیمه را پرداخت می‌کند.
 

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۳۷۶۰
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , کمیته امداد , اشتغال