جمعه ۲۴ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۰۷
نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین در ایران:

دشمن واقعی بشریت و اسلام صهیونیست‌ها هستند

نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین در ایران دشمن واقعی بشریت و اسلام را صهیونیست‌ها دانست و گفت: وظیفه همه ما مسلمانان نبرد با نماد ظلم و فساد یعنی رژیم غاصب صهیونیستی است.
دشمن واقعی بشریت و اسلام صهیونیست‌ها هستند
 
به گزارش گروه سیاسی خراسان‌تایم به نقل از تسنیم، ناصر ابوشریف در جمع نمازگزاران نماز جمعه اهل سنت شهر اسدیه اظهار داشت: نبردهای سیاسی در بین برخی امت‌های اسلامی با عنوان جنگ‌های مذهبی یک نفاق بین شیعه و سنی ایجاد کرده است که مستلزم وحدت هر چه بیشتر این اقوام در سراسر جهان هستیم.
نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین در ایران دشمن واقعی بشریت و اسلام را صهیونیست‌ها دانست و گفت: وظیفه همه ما مسلمانان نبرد با نماد ظلم و فساد یعنی رژیم غاصب صهیونیستی است.
وی با بیان اینکه قرآن کریم ریسمان وحدت بین مسلمانان است افزود: در حا حاضر ایران به‌عنوان تنها کشوری که در خط مستقیم این کلام الهی و اسلام واقعی قدم برمی‌دارد است.
ابوشریف با بیان اینکه بر اساس آیات قرآن شیعه و سنی با یکدیگر فرق نداشته و همه ما مسلمان هستیم تاکید کرد: آنچه مهم است و اهمیت واقعی دارد خط انسان بوده و آنچه که مذهب انسان را تعیین می‌کند خط و مشی زندگی است.
نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین در ایران به خریدهای میلیارد دلاری اسلحه توسط کشورهای حوزه خلیج فارس اشاره کرد و افزود: استفاده این سلاح ها به جای اینکه بر سر صهیونیست غاصب باشد بر سر مردم بی دفاع یمن، سوریه، فلسطین  و غیره است که نشان از گمراهی محض آنان دارد.
ابوشریف با اعلام اینکه نباید به اسم مسلمان بودن اما نوک پیکان تفرقه باشیم اظهار داشت: هیچ گاه صهیونیست‌ها را دوست خود ندانیم همان طور که رهبری ایران در دیدار با اعضای جنبش اسلامی بیان کردند دفاع از فلسطین دفاع از اسلام است.


انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۳۸۳۷
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , جنبش جهاد اسلامی فلسطین , نماز جمعه