يکشنبه ۲۶ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۰۹
امیرحسنخانی:

مدعیان دموکراسی بدون مجوز به یک کشور حمله می‌کنند/ هدف آمریکا از تقویت تروریست‌‌ها ایجاد حاشیه امن برای اسرائیل است

نماینده مردم فردوس، طبس، بشرویه و سرایان در مجلس شورای اسلامی گفت: آمریکا و هم‌پیمانانش خودشان را طرفدار دموکراسی می‌دانند اما بدون مجوز تصمیم حمله به کشوری را می‌گیرند و مطمئناً این اقدامات تبعات سنگینی را برای آن‌ها به دنبال خواهد داشت.
مدعیان دموکراسی بدون مجوز به یک کشور حمله می‌کنند/ هدف آمریکا از تقویت تروریست‌‌ها ایجاد حاشیه امن برای اسرائیل است
 
به گزارش گروه سیاسی خراسان‌تایم به نقل از  فارس، محمدرضا امیرحسنخانی اظهار داشت: اقدام آمریکا و هم‌پیمانانش مسئله جدیدی نیست و یک مسئله قدیمی است که اکنون زرق‌وبرق آن بیشتر شده است.
وی با بیان اینکه از گذشته تعدادی از کشورهای منطقه با آمریکا هم‌پیمان، همراه و همکار بوده‌اند، گفت: با برنامه‌هایی مانند تشکیل داعش و تقویت تروریست‌ها قرار بود که حکومت داعش در عراق و سوریه شکل بگیرد و یک اسرائیل جدید در عراق و سوریه تشکیل دهند تا اسرائیل گذشته در حاشیه امن قرار گیرد.
نماینده مردم سرایان، بشرویه، فردوس و طبس در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: این موضوع با مخالفت و اقدامات ایران و فداکاری نیروهای عراقی و سوریه به نتیجه نرسید و مشخص است که آمریکایی‌ها از این موضوع ناراحت هستند.
امیرحسنخانی با بیان اینکه اینگونه اقدامات آمریکا بحث و اتفاق جدیدی نیست، گفت: رئیس‌جمهور آمریکا، رئیس‌جمهور فرانسه و نخست‌وزیر انگلیس کاری را شروع کردند که بدون مجوز شورای امنیت بوده و خودسرانه اقدامی را انجام دادند و قطعاً این کارها به نفع جهان نخواهد بود.
وی افزود: آمریکا و هم‌پیمانانش خودشان را طرفدار دموکراسی می‌دانند اما بدون مجوز تصمیم حمله به کشوری را می‌گیرند و مطمئناً این اقدامات تبعات سنگینی را برای آن‌ها به دنبال خواهد داشت.
نماینده مردم سرایان، بشرویه، فردوس و طبس در مجلس شورای اسلامی اذعان داشت: امثال آمریکا داعش را تشکیل دادند و پشتیبانی کردند اما در نهایت شاهد بودیم که فرانسه نیز از قربانیان داعش بود.
امیرحسنخانی ادامه داد: آمریکا چون به هم‌پیمانان خود قول داده بود که حمله خواهیم کرد این حمله را انجام داد و گفتند که دیگر حمله‌ای را نخواهیم داشت در حالی که از ابتدا از عملیات وسیع و جدیدی سخن گفته بودند و مدعی می‌شدند که رژیم سوریه ساقط خواهد شد اما اکنون به یک حمله شبانه بسنده و هم‌پیمانان آمریکا در منطقه نیز فهمیدند که روی آمریکا و هم‌پیمانان وی نمی‌شود حسابی باز کرد.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۳۸۸۱
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , آمریکا , دموکراسی