دوشنبه ۲۷ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۳۲
شهردار بیرجند خبر داد

اختصاص ۲ میلیارد تومان برای ساماندهی میادین ورودی شهر بیرجند

شهردار بیرجند گفت: برای ساماندهی میادین ورودی شهر در سال ۹۷ مبلغ ۲ میلیارد تومان اختصاص داده شده است.
اختصاص ۲ میلیارد تومان برای ساماندهی میادین ورودی شهر بیرجند
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری فارس، محمدعلی جاوید ظهر امروز در ستاد اجرایی خدمات سفر شهرستان بیرجند، اظهار داشت: از اقداماتی که در ایام نوروز در بیرجند انجام شد رضایت ندارم.
وی با بیان اینکه بحث‌ المان‌های نوروزی در میان مردم پررنگ بود، گفت: هر ساله شهرداری مبلغ زیادی را بابت المان‌های نوروزی هزینه می‌کند.
شهردار بیرجند افزود: بسیاری از المان‌های نوروزی در کارگاه شهرداری وجود دارد که ظرفیت به نمایش گذاشتن در نقطه‌ای را ندارد زیرا اقدام کارشناسی‌شده انجام نشده است.
جاوید تصریح کرد: امسال برنامه‌ریزی شد که این اعتبارات در جای دیگری مانند میدان شهدای عبادی در ورودی شهر که وضعیت نامناسبی دارد هزینه شود و المان‌هایی به صورت دائم نصب شود.
وی با بیان اینکه شهری که زیرساخت‌های آن فراهم نیست باید از کارهای لوکس و پرتجمع پرهیز کند، ادامه داد: 347 طرح برای حوزه زیبایی شهر مطرح شد و طبق ارزیابی کارشناسان تعدادی از طرح‌ها انتخاب شد.
شهردار بیرجند با بیان اینکه خیابان جمهوری اسلامی یکی از بهترین هویت‌های شهری است که به آن توجه نشده است، خاطرنشان کرد: برای ساماندهی میادین ورودی شهر در سال 97 مبلغ 2 میلیارد تومان اختصاص داده شده است.
جاوید با اشاره به انتخاب شهرداری بیرجند به عنوان ضعیف‌ترین دستگاه اجرایی در ایام نوروز 97، اظهار کرد: این انتخاب انجام شده مزد زحمات نیروهای آتش‌نشانی، نیروهای کار شهرداری برای آسفالت معابر و کارگران شهرداری برای تمیز نگه‌داشتن شهر نیست.
مسؤول کمیته ارزیابی عملکرد ستاد خدمات سفر بیرجند نیز در این جلسه گفت: مبادی ورودی شهر بیرجند می‌تواند زیباتر شود لذا باید به این زیباسازی توجه شود.
محمد سعادت‌پور با بیان اینکه ادارات برتر استان در ایام نوروز بر اساس شاخص‌های مورد نظر معرفی شدند، افزود: بر این اساس هلال‌احمر، مرکز بهداشت، نیروی انتظامی و آموزش و پرورش دستگاه برتر شناخته شدند اما شهرداری بیرجند نیز ضعیف‌ترین اداره در ایام نوروز بوده است.


انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۳۹۱۹
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , المان , شهرداری