سه شنبه ۴ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۴۹
مدیر کمیته امداد قاینات گفت:

‌313 طرح اشتغالزایی در قاینات اجرا شد

مدیر کمیته امداد قاینات گفت: 313 طرح اشتغالزایی با پرداخت 52 میلیارد و 950 میلیون ریال سال گذشته در این شهرستان اجرا شد.
‌313 طرح اشتغالزایی در قاینات اجرا شد
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم به نقل از ایرنا، حسین حسینی گفت: از این تعداد 228 طرح با پرداخت 37 میلیارد و 980 میلیون ریال از محل تسهیلات بانکی و 85 طرح با پرداخت 15میلیارد ریال از محل منابع امدادی اجرا شد.
وی گفت: سال گذشته 100 درصد اعتبارات اشتغال تبصره 16 شهرستان جذب شده است.
وی بیان کرد: این تسهیلات با هدف توانمندسازی و اشتغالزایی خانواده ‌های زیرپوشش در بخش‌ های مختلف کشاورزی، دامپروری، صنایع دستی، طیور، خدمات و حمل و نقل پرداخت شد.
مدیر کمیته امداد قاینات افزود: برای جلوگیری از هدررفت منابع طرح های اشتغالزایی بین یک تا پنج سال توسط کارشناسان کمیته امداد نظارت می شود و هم اکنون یکهزار و 300 طرح اشتغالزایی فعال تحت نظارت کارشناسان امداد قرار دارد.
وی اظهار کرد: همچنین سال گذشته تعهد آموزش اشتغال شهرستان قاینات 509 نفر بود که 679 نفر آموزش های فنی و حرفه ای برای اجرای هرچه بهتر طرح های اشتغالزایی فرا گرفتند.
حسینی گفت: کمیته امداد در راستای بازاریابی و فرش محصولات تولیدی با مددجویان همکاری دارد و نوروز امسال مددجویان شهرستان برای حضور در پنج غرفه در نمایشگاه آستان قدس رضوی و نوروزگاه مشهد معرفی شده اند.
وی افزود: مددجویان از فروش محصولات خود در این نمایشگاه ها رضایت داشتند.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۴۱۴۳
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , کمیته امداد , اشتغال