چهارشنبه ۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۲۷
نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی:

حادثه طبس نمونه‌ای از ضعف قدرت جریان باطل در برابر مدد الهی بود

نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی به مناسبت پنجم اردیبهشت سالروز شکست مفتضحانه آمریکا در صحرای طبس پیامی صادر کرد.
حادثه طبس نمونه‌ای از ضعف قدرت جریان باطل در برابر مدد الهی بود
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری فارس، نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی به مناسبت پنجم اردیبهشت سالروز شکست مفتضحانه آمریکا در صحرای طبس پیامی صادر کرد.
متن پیام حجت‌الاسلام و المسلمین سیدعلیرضا عبادی بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم
«وَ مَکرُوا مکْراً و مَکَرْنا مکراوهُمْ لا یَشْعرونَ»
بدون شک ماجرایی که در روز پنجم اردیبهشت 1359 در منطقه‌ای از صحرای طبس به وقوع پیوست؛ نمونه‌ای از ناتوانی و ضعف قدرت جریان باطل(آمریکای جنایتکار) در برابر مدد و عنایات الهی بوده است.
در تشریح این مطلب به این جمله‌ امام خمینی(ره) که فرمودند: " آمریکا، هیچ غلطی نمیتواند بکند." می‌توان اشاره کرد که هرگونه حیله، مکر و توطئه‌ای علیه انقلاب اسلامی ایران در طول تاریخ به فضل الهی با شکست روبرو شده است.
جریان شکست مفتضحانه ایادی استکبار در طبس در طی این 38 سال گذشته همواره به برکت خون تنها شهید این حادثه محمد منتظرقائم و تلاش‌های مجاهدانه مرحوم حجت‌الاسلام و المسلمین سید ابراهیم مهاجریان امام جمعه فقید طبس و همچنین آحاد مردم شجاع و  با بصیرت این خطه در اذهان بیاد مانده است.
اینجانب با گرامیداشت یاد و خاطره امام شهدا و شهیدان راه انقلاب اسلامی از جوانان مؤمن و انقلابی می‌خواهم اسناد و کتب مرتبط با جنایت‌های آمریکای خبیث و ایادی دست‌نشانده آنان در منطقه در طول دوران چهل ساله انقلاب را مطالعه نمایند و همت خود را صرف تبیین چهره واقعی استکبار قرار دهند.

نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی و امام جمعه بیرجند
سید علیرضا عبادی
چهارم اردیبهشت ماه 1397


انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۴۱۶۳
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , طبس , نماینده ولی فقیه