سه شنبه ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۴۹
فرمانده پدافند هوایی شرق کشور:

مطالب روزنامه‌های استان در خصوص نیروی هوایی از روی بی‌اطلاعی است

فرمانده پدافند هوایی شرق کشور گفت: متأسفانه در روزهای اخیر مطالبی در خصوص نیروی هوایی در روزنامه‌های استان می‌بینیم و شنیده‌ایم که از روی بی‌اطلاعی، بدون بررسی و عدم داشتن علم دقیق هوانوردی بوده و سبب تشویش اذهان عمومی شده‌ است.
مطالب روزنامه‌های استان در خصوص نیروی هوایی از روی بی‌اطلاعی است
 
به گزارش گروه سیاسی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری فارس، امیر علی‌اکبر عباس‌حقی‌تجدد صبح امروز در دیدار با نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی اظهار داشت: افسرانی که امروز در این مکان حضور دارند دانشجویان دانشکده فرماندهی ستاد ارتش در قالب محور 15 بوده که برای بازدید از بیرجند، مشهد، طبس و نایین مأموریت یافته‌اند.
وی تصریح کرد: آموزش‌های تئوری این دانش‌آموختگان با بازدیدهای میدانی تکمیل و بعد اندوختن تجارت به عنوان فرماندهان آینده ارتش منصوب شده و خدمت می‌نمایند.
فرمانده پدافند هوایی شرق کشور ادامه داد: بدون شک فرماندهان آینده ارتش نیاز به رهنمودها و نصایح سربازان ولایت و نمایندگان ولی فقیه دارند تا آن را چراغ راه خود قرار داده و این کشور را به صاحب اصلی آن که امام زمان(عج) است واگذار کنند.
عباس‌حقی‌تجدد با بیان اینکه نیروهای مسلح و ارتش پایه‌گذار و اساس امنیت هر کشوری است، یادآور شد: شاید مردم عادی از فعالیت 24 ساعته نیروهای مسلح اطلاعی نداشته باشند و ندانند که اگر می‌توانند راحت در این شهرهای قدم زنند به سبب این بوده که تعدادی از فرزندان این مرز و بوم در نقطه صفر مرزی بدون سنگر سینه خود را سپر کرده‌ و در برابر هر تهاجمی ایستاده‌اند و شاید ندانند که در تمام طول شبانه‌روز نیروهای پدافند هوایی بیدار بوده و آسمان این کشور را پایش می‌کنند.
وی اضافه کرد: متأسفانه در روزهای اخیر مطالبی در خصوص نیروی هوایی در روزنامه‌های استان می‌بینیم و شنیده‌ایم که از روی بی‌اطلاعی، بدون بررسی و عدم داشتن علم دقیق هوانوردی بوده و سبب تشویش اذهان عمومی شده‌ است.
فرمانده پدافند هوایی شرق کشور افزود: مردم باید بدانند که این نیروها در استان تنها برای برقراری امنیت و احساس آسایش مردم حضور دارند و خون و جان خود را تقدیم می‌کنند.
عباس‌حقی‌تجدد ادامه داد: نیروهای مسلح در هر کجا که احساس ناامنی نمایند سینه سپر کرده و دفاع می‌کنند ولی متأسفانه این گونه مسائل سبب نگرانی ما شده است.
وی خاطرنشان کرد: این اقدامات سبب خوشحالی دشمنان می‌شود و باید به دنبال سرپا نگه‌داشتن نیروهای مسلح استان باشیم که بدون شک این امر کمک به برقراری امنیت جامعه است.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۴۴۸۹
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , ارتش , نیرو‌های مسلح