پنجشنبه ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۴۲
معاون استاندار خراسان جنوبی:

گذشت زمان دشمنی قدرت های بزرگ را روشن می کند

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان جنوبی گفت: گذشت زمان دشمنی قدرت های بزرگ از جمله آمریکا و رئیس جمهوری فعلی این کشور را که مترسک لابی پلید صهیونیستی است، بیش از پیش بر ملت ایران روشن می کند.
گذشت زمان دشمنی قدرت های بزرگ را روشن می کند
 
به گزارش گروه سیاسی خراسان‌تایم به نقل از ایرنا، علی اسماعیلی چهارشنبه شب در نشست شورای سیاست گذاری کنگره ملی 2 هزار شهید خراسان جنوبی با حضور نماینده ولی فقیه در استان افزود: هرچه از عمر نظام مقدس جمهوری اسلامی می گذرد و حوادثی را پشت سر می گذاریم اهمیت ایثار و شهادت بیش از پیش بر ما واضح می شود.
مسئول کارگروه اقشار کنگره ملی 2 هزار شهید خراسان جنوبی بیان کرد: خدمت گزاری برای کنگره ای متعلق به شهیدان به عنوان بهترین، نخبه ترین و رادمردترین مردمان کشور که با ایثار و مجاهدت برگ زرینی بر تاریخ این مرز و بوم افزودند، یک افتخار است.
وی گفت: این کنگره عظیم نباید محدود به استان باشد و نباید محدود به ایام برگزاری شود بلکه جای یک کارگروه خالی است که بعد از برگزاری کنگره فعالیت ها را رصد کنیم.
اسماعیلی مرکز آموزش 04 بیرجند، کمیته دانشجویی و دانش آموزی، کمیته بانوان، کمیته امنیت و انتظامات و کمیته رزمایش را اعضای کارگروه اقشار کنگره شهدای استان ذکر کرد و از اعضای کمیته ها خواست هرچه در توان دارند برای برگزاری این یادواره به نحو احسن بکار گیرند.
وی اظهار کرد: ما به عنوان خادمان مردم در استانداری حمایت کامل و تلاش برای هرچه بهتر برگزار شدن این کنگره را افتخار خود می دانیم.
مدیرکل صدا و سیمای خراسان جنوبی هم گفت: جلسات کارگروه رسانه به طور منظم و هر 2 هفته تشکیل می شود و جلسات توجیهی برای مدیران را برگزار کردیم.
علیرضا آینه دار افزود: در حوزه تولیدات 11 برنامه گزارش خبری از شهدای گمنام، 80 قسمت مستند گزارشی به عنوان شاهدان و 45 نمایش 6 دقیقه ای ویژه شهیدان استان از برنامه های صدا و سیمای خراسان جنوبی در این حوزه است.
مسئول کارگروه رسانه کنگره ملی 2 هزار شهید خراسان جنوبی بیان کرد: 145 برنامه با نام شقایق در رادیو در حال تولید است و وصیت نامه شهدای استان هم در دستور کار است.
وی گفت: در حوزه موسیقی و نماهنگ سه قطعه در دست تولید است و از ظرفیت زیرنویس هم استفاده می کنیم.
وی اظهار کرد: جلسات متعددی برای توزیع محتوا در فضای مجازی برگزار کرده ایم و 10 موشن گرافی از سرداران شهید در دستور کار است.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی هم گفت: 15 برنامه در سال گذشته از طرف کمیته فرهنگی به دبیرخانه کنگره ملی 2 هزار شهید ارائه شد.
احمد محبی افزود: همه برنامه های فرهنگی استان در سال جاری متاثر از این رویداد بزرگ خواهد بود.
مسئول کمیته فرهنگی کنگره ملی 2 هزار شهید خراسان جنوبی گفت: تجلیل از خانواده شهدای هنرمند استان در دستور کار است و شهید افضل به عنوان نخستین شهیدی بود که در روز جهانی گرافیک مورد تجلیل قرار گرفت.
وی اظهار کرد: خانواده شهید رضوی نژاد در در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران مورد تجلیل قرار گرفت.
محبی گفت: پیگیری یادواره شهدای هنرمند در شهرستان های استان در خصوص برنامه های مرتبط با کنگره، برگزاری جشنواره شعر و موسیقی کنگره، جشنواره شب شعر مدافعان حرم، اختصاص بخش ویژه تئاتر استان به موضوع ایثار و شهادت از برنامه های کمیته فرهنگی این کنگره است.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۴۵۰۴
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , شهدا , یادواره