پنجشنبه ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۴۷
همزمان با سراسر کشور

تظاهرات مردمی ضداستکباری و محکومیت عهدشکنی آمریکادر خراسان‌جنوبی برگزار می‌شود

جمعه این هفته در سراسر استان همزمان با سراسر کشور تظاهرات مردمی ضداستکباری و محکومیت عهدشکنی دولت مستکبر آمریکا برگزار می‌شود.
تظاهرات مردمی ضداستکباری و محکومیت عهدشکنی آمریکادر خراسان‌جنوبی برگزار می‌شود
 
به گزارش گروه سیاسی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری فارس، به دعوت شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان‌جنوبی؛ جمعه این هفته در سراسر استان همزمان با سراسر کشور تظاهرات مردمی ضداستکباری و محکومیت عهدشکنی دولت مستکبر آمریکا برگزار می‌شود.
متن اطلاعیه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان‌جنوبی به این شرح است:
اقدام جنون‌آمیز رئیس‌جمهور ابله آمریکا در خروج یک‌جانبه از برجام با هدف تشدید جنگ روانی و فشار اقتصادی مضاعف بر ملت شجاع و مقاوم ایران اسلامی و اظهارات سخیف این بازیچه لابی صهیونیست‌ها علیه ایران، بیانگر خوی استکباری و اصلاح‌ناپذیر بودن هیأت حاکمه شیطان بزرگ آمریکا و از سوی دیگر، اثبات حقانیت آرمان استکبارستیزی انقلاب اسلامی و مواضع حکیمانه  و هوشیاری مستدل آینده نگرانه مقتدای عظیم‌الشأن امت اسلامی و قافله‌سالار صبر و بصیرت حضرت آیت‌الله العظمی امام خامنه‌ای  در تبیین گهربار چرایی بی‌اعتمادی به سردمداران ضدبشری اتّم استکبار و طاغوت اعظم آمریکا می‌باشد.
اینک با تأکید بر ضرورت عبرت‌آموزی واقع‌بینانه از وقایع سال‌های اخیر مرتبط با موضوع و در پاسخ به تماس‌های مکرر مردم فهیم و زمان‌شناس برای تمهید محکومیت سراسری این اقدام و اظهار رذیلانه آمریکا، آحاد امت دشمن‌شناس و همیشه حاضر در صحنه با هر سلیقه و گرایش سیاسی و در عین حال، ید واحده در برابر دشمنان کینه‌توز و دفاع از امنیت و منافع ملی را به شرکت پرشور در تظاهرات ضدآمریکایی ـ صهیونیستی و تجدید بیعت با ولی‌امر مسلمین با اعلام اطاعت محض تا پای جان از فرامین و رهنمودهای معظم‌له و حمایت همگان از تدابیر مقامات کشوری دعوت می‌نماید.
 روز جمعه 21 اردیبهشت‌ماه پس از اقامه نماز عبادی ـ سیاسی جمعه در سراسر استان خراسان‌جنوبی تظاهرات ضداستکباری برگزار خواهد شد.
گفتنی است مکان تظاهرات در مرکز استان از مقابل مصلی المهدی(عج) به سمت پارک جنگلی خواهد بود.


انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۴۵۰۶
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , تظاهرات , برجام