پنجشنبه ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۲۵
فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان‌جنوبی:

گسترش کمی و کیفی گروه‌های جهادی در دستور کار سپاه قرار دارد/ ساماندهی ۳۰۰ گروه جهادی در استان

فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان‌جنوبی با بیان اینگه گسترش کمی و کیفی گروه‌های جهادی در دستور کار سپاه قرار دارد، خاطرنشان کرد: امروز در کشور خیل عظیم جهادگران رشد می‌کنند.
گسترش کمی و کیفی گروه‌های جهادی در دستور کار سپاه قرار دارد/ ساماندهی ۳۰۰ گروه جهادی در استان
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری فارس، سردار علی قاسمی صبح امروز در همایش رسم هجرت، اظهار داشت: واژه جهاد و حرکت جهادی در نظام اسلامی و میان مردم طرفدار بسیاری دارد.
وی با بیان اینکه 300 گروه جهادی در استان ساماندهی شده‌اند، گفت: واژه‌های معنوی، ایمان، هجرت و شهادت هر کدام یک دریای معرفت هستند و از واژه‌های کلیدی اسلام به شمار می‌روند.
فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان‌جنوبی افزود: این واژه‌ها در نظام اسلامی عینیت پیدا کرد و عملی شد و روحیه جهادی بعد از انقلاب اسلامی در میان ملت ایران زنده شده است.
قاسمی تصریح کرد: عده‌ای در تلاش بودند تا نام بسیج سازندگی را محو کنند اما رهبر معظم انقلاب اسلامی بسیج سازندگی و اردوهای جهادی را زنده کردند و امروز از حوزه‌های علمیه، دانشگاه‌ها و مدارس به مناطق محروم استان اعزام می‌شوند.
وی ادامه داد: ایمان، هجرت و جهاد مراتبی دارد که بسیاری از گروه‌های جهادی با این موضوعات خوب کار می‌کنند، اردوهای جهادی ابتدا جهاد با نفس و خودسازی و سپس به مردم رسیدن است.
فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان‌جنوبی با بیان اینکه گسترش کمی و کیفی گروه‌های جهادی در دستور کار سپاه قرار دارد، خاطرنشان کرد: امروز در کشور خیل عظیم جهادگران رشد می‌کنند.
قاسمی با بیان اینکه هر پایگاه مقاومت و هر کانون بسیج باید یک گروه جهادی داشته باشند، اظهار کرد: رهبر معظم انقلاب اسلامی بارها به مسئله اقتصادمقاومتی تاکید کردند و امروز صندوق‌های قرض‌الحسنه با کمک مردم در استان ایجاد می‌شود که  از صفر تا 100 فعالیت صندوق بر عهده مردم است.
وی افزود: باید روستاهای زیر 500 خانوار یک صندوق، روستاهای بالای 500 خانوار دو صندوق و روستاهای بالای یک هزار نفر نیز سه صندوق قرض‌الحسنه داشته باشند.
فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان‌جنوبی گفت: امروز دولت، بسیج، کمیته امداد و هیأت‌ها و مساجد بحث صندوق را در دستور کار خود قرار دادند و باید این صندوق‌ها تقویت شوند.


انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۴۵۱۵
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , بسیج , سپاه