شنبه ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۴۲
فرمانده انتظامی خراسان‌جنوبی خبر داد

دستگيری سوداگران مرگ در نهبندان

فرمانده انتظامی خراسان‌جنوبی گفت: در عمليات پليس شهرستان نهبندان ۵۴ كيلوگرم مرفین و هروئین کشف و دو سوداگر مرگ دستگير شدند.
دستگيری سوداگران مرگ در نهبندان
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری فارس، سردار مجید شجاع اظهار داشت: در عملیات پلیس شهرستان نهبندان 54کیلوگرم مرفین و هروئین کشف و دو سوداگر مرگ دستگیر شدند.
وی افزود: روز گذشته مأموران انتظامی شهرستان نهبندان با دریافت خبری مبنی بر انتقال محموله مواد مخدر، بلافاصله بررسی موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.
فرمانده انتظامی خراسان‌جنوبی ادامه داد: مأموران هنگام کنترل محورهای عبوری به یک دستگاه تریلی مشکوک و با اجرای طرح مهار خودرو را متوقف کردند.
شجاع تصریح کرد: مأموران در بازرسی از خودرو 49کیلوگرم مرفین و پنج کیلوگرم هروئین پودری که به طرز ماهرانه‌ای جاساز شده بود را کشف کردند که در این رابطه دو قاچاقچی مواد مخدر دستگیر و با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند.
وی در پایان مقوله مبارزه با مواد مخدر را ملی دانست و گفت: در امر مبارزه با مواد مخدر باید به موضوع استانی، ملی و منطقه‌ای نگاه کرد چرا که پدیده مواد مخدر یک جرم سازمان‌یافته و فراملی می‌باشد لذا در بعد فرهنگ‌سازی و اطلاع‌رسانی به شهروندان تلاش بیشتری نیاز است که تحقق این مهم، همکاری همه دستگاه‌های فرهنگی را می‌طلبد.


انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۴۵۴۴
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , مواد مخدر , نیروی انتظامی