يکشنبه ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۵۹
دبیر قرارگاه امر به معروف و نهی از منکر سپاه انصارالرضا(ع) خراسان‌جنوبی:

کمک به فقرا و نیازمندان تبدیل به فرهنگ شود/اجرای ۲۵ برنامه در حوزه امر به معروف و نهی از منکر

دبیر قرارگاه امر به معروف و نهی از منکر سپاه انصارالرضا(ع) خراسان‌جنوبی گفت: مردم در عصر کنونی گرفتار سختی‌های زیادی هستند لذا باید کمک به فقرا و نیازمندان به فرهنگ تبدیل شود.
کمک به فقرا و نیازمندان تبدیل به فرهنگ شود/اجرای ۲۵ برنامه در حوزه امر به معروف و نهی از منکر
 
به گزارش گروه سیاسی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری فارس از بیرجند، اسحاق عنایتی صبح امروز در مراسم تجلیل از برترین‌های امر به معروف و نهی از منکر بسیج، اظهار داشت: در مجموعه امر به معروف و نهی از منکر سپاه و بسیج برنامه‌های ویژه‌ای در دستور کار قرار گرفت و دبیرخانه‌های امر به معروف و نهی از منکر در درون نواحی، حوزه‌ها و اقشار بسیج ایجاد شده است.
وی مهارت‌آموزی، تربیت و آموزش را بخشی از برنامه‌های تعریف‌شده برای حوزه امر به معروف و نهی از منکر سپاه دانست و بیان داشت: در راستای اعتلای برنامه‌های بسیج 25 برنامه را با کمک بسیج محلات، مساجد و عشایر و سایر اقشار بسیج تعریف و آسیب‌ها را شناسایی و در مراحل بعدی تبدیل به طرح می‌شود.
دبیر قرارگاه امر به معروف و نهی از منکر سپاه انصارالرضا(ع) خراسان‌جنوبی اعلام کرد: در سال جاری 5 آسیب موجود در استان به کمک مجموعه فرهنگی سپاه، بسیج و بسیج سازندگی شناسایی شده و در دستور کار قرار گرفته است.
عنایتی به سختی‌های موجود در سطح جامعه و کمک به فقرا و نیازمندان اشاره کرد و افزود: مردم در عصر کنونی گرفتار سختی‌های زیادی هستند لذا باید کمک به فقرا و نیازمندان به فرهنگ تبدیل شود.
وی مقوله اعتیاد، ارشاد مجرمین و طلاق را از دیگر آسیب‌های موجود در استان دانست و اعلام کرد: در مجموعه بسیج تکلیف سازمانی نداریم لذا مجموعه بسیج هر جا که احساس کرد پرچمی به زمین افتاده به کمک سپاه آن را علم کرده است.
دبیر قرارگاه امر به معروف و نهی از منکر سپاه انصارالرضا(ع) خراسان‌جنوبی در پایان مطالبه‌گری را اولین و مهم‌ترین کار در مجموعه بسیج دانست.


انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۴۵۷۰
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , بسیج , سپاه