يکشنبه ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۱۶
با حضور 20 غرفه؛

چهارمین جشنواره درون‌دانشگاهی رویش در دانشگاه بیرجند آغاز به کار کرد

کارشناس کانون‌های فرهنگی و اجتماعی دانشگاه بیرجند گفت: تعداد کانون‌های دانشگاه بیرجند 22 کانون است که در جشنواره درون‌دانشگاهی رویش 20 غرفه حضور دارند .
چهارمین جشنواره درون‌دانشگاهی رویش در دانشگاه بیرجند آغاز به کار کرد
 
به گزارش گروه فرهنگی خراسان‌تایم به نقل از ایسنا، رؤیا موحدی اظهار کرد: جشنواره درون‌دانشگاهی رویش برای چهارمین دوره در دانشگاه بیرجند برگزار می‌شود .
وی نمایش دادن آثار دانشجویان و ترویج فرهنگ و هنر را از اهداف این نمایشگاه عنوان کرد و افزود: هنرهای تجسمی، ادبیات فارسی و مطالعات اجتماعی از رشته‌های کانون‌های فرهنگی و هنری این دانشگاه است.
کارشناس کانون‌های فرهنگی و اجتماعی دانشگاه بیرجند ادامه داد: کانون پویندگی و اجرا در دانشگاه بیرجند منظم‌کننده فعالیت‌های این دانشگاه است که اعضاء آن در تمامی برنامه‌ها حضوری منسجم دارند .
موحدی بیان کرد: کانون‌های قرآن‌پژوهی، عفاف و حجاب و مهارت‌های زندگی از کانون‌های مذهبی این دانشگاه است که در این نمایشگاه حضور دارند.
وی خاطرنشان کرد: بازی‌های مختلف در این نمایشگاه از فعالیت‌ها و دستاوردهای کانون بازی‌های فاخر این دانشگاه است .
کارشناس کانون‌های فرهنگی و اجتماعی دانشگاه بیرجند با بیان اینکه فعالیت‌های رسانه‌ای مانند تبلیغات رسانه‌ای مختص به کانون رسانه‌ای معراج این دانشگاه است، اظهار کرد: فعالیت‌های طنز و نمایش از فعالیت‌های کانون طنز دانشگاه بیرجند است.
موحدی گفت: تعداد کانون‌های دانشگاه بیرجند 22 کانون است که در این نمایشگاه 20 غرفه حضور دارند .
وی با بیان اینکه نمایشگاه رویش از امروز تا 24 اردیبهشت‌ماه به روی علاقه‌مندان باز است، یادآور شد: اختتامیه این نمایشگاه، 24 اردیبهشت‌ماه سال جاری در تالار ولایت دانشگاه بیرجند برگزار می‌شود .
 

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۴۵۷۴
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , جشنواره رویش , دانشگاه بیرجند