دوشنبه ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۳۲
مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت:

تنها استخر دانش‌آموزی ‌خراسان جنوبی برای تکمیل به ۱۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد

مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی از نیاز ۱۰ میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل استخر شنای استاندارد دانش آموزی استان خبر داد.
تنها استخر دانش‌آموزی ‌خراسان جنوبی برای تکمیل به ۱۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد
 
به گزارش گروه اقتصادی خراسان‌تایم به نقل از تسنیم، عباس لامعی با بیان اینکه 344 نفر از فرهنگیان استان در آزمون اعزام فرهنگیان به مدارس جمهوری اسلامی ایران در خارج از کشور شرکت کردند، اظهار داشت: 261 مرد و 83 زن در در 12 رشته تدریس و 6 رشته اجرایی و اداری در این آزمون شرکت کردند.
مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: مدارس جمهوری اسلامی ایران در 58 کشور و 108 مدرسه  در زمینه ارائه خدمات آموزشی و تربیتی به دانش آموزان در خارج از کشور، ایرانیان مقیم و نیز دانش‌آموزان اتباع سایر کشورها که علاقه‌مند به تحصیل در نظام آموزشی ایران هستند فعالیت دارند که 18 معلم استان نیز در این مدارس تدریس می‌کنند.
لامعی گفت: شهرستان بیرجند با 7 معلم بیشترین مأمور در مدارس جمهوری اسلامی ایران در خارج از کشور را دارا است افزود: شهرستان‌های فردوس با 4 نفر، طبس با 3 نفر و قاین و نهبندان با 2 نفر در رتبه‌های بعدی قرار دارند.
وی افزود: پس از مصاحبه حضوری و صلاحیت‌های حرفه‌ای اسامی افراد واجد شرایط اعزام به صورت نهایی اعلام می‌شود.
مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی بیان کرد: تنها استخر شنای استاندارد دانش آموزی استان در شرایط کنونی برای تکمیل نیازمند 10 میلیارد تومان اعتبار است.
لامعی تصریح کرد: مهرماه امسال با استقرار پایه دوازدهم، نظام جدید آموزشی در استان به طور کامل استقرار می‌یابد و برای این منظور جذب 233 هنرآموز در بخش هنرستان‌های کار دانش و فنی و حرفه‌ای الزامی است.


انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۴۶۰۱
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , فرهنگیان , آموزش و پرورش