سه شنبه ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۵۲
نماینده ولی فقیه در استان خراسان جنوبی :

توسعه کمی و کیفی برنامه‌های امامزادگان در دستور کار قرار گیرد

نماینده ولی فقیه در استان خراسان جنوبی با بیان اینکه امامزاده حسین‌بن موسی الکظام(ع) امامزاده لازم التعظیم است گفت: باید از حضور در امامزادگان نهایت استفاده را برد و برنامه‌هایی که در آستان مقدس امامزادگان اجرا می‌شود از نظر کمی و کیفی توسعه یابد.
توسعه کمی و کیفی برنامه‌های امامزادگان در دستور کار قرار گیرد
 
به گزارش خراسان تایم به نقل از تسنیم آیت‌الله سیدعلیرضا عبادی ظهر امروز در دیدار با مدیرعامل آستان مقدس حضرت حسین‌بن موسی الکاظم(ع) طبس اظهار داشت: امامزاده حسین‌بن موسی الکاظم(ع) یک امامزاده لازم التعظیم است و در یک شرایط ویژه قرار دارد و شرایط به گونه‌ای است که 6 میلیون  زائر در سال دارد.
وی افزود: برنامه‌های زیر مجموعه که اشاره شد تمثیل آستان قدس رضوی است و در شرایط امروز ایران، خدمات  هریک در جای خود ارزشمند است اما در عین حال در این اماکن متبرکه با توجه به شرایط مساعدی که دارد در توسعه برنامه‌های فرهنگی در طول سال و در ایام مخصوص مانند  محرم، رمضان و صفر باید نوآوری‌های ارزشمندی بشود.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: بهترین فرصتی که می‌توان با مردم حرف زد و برنامه‌های فرهنگی خوبی داشت زمانی است که وارد امامزادگان می‌شوند چون بهترین فرصتی است که می‌شود با مخاطب حرف زد.
عبادی افزود: امروز همه امور در دنیا سرعت گرفته و به همان میزان دشمنان در دشمنی‌های خود سرعت گرفته‌اند و باید در توسعه برنامه‌های کمی و کیفی در این اماکن مقدسه تلاش کرد.
وی خطاب به مدیر عامل امامزاده حسین‌بن موسی الکاظم(ع) طبس افزود: به وضع موجود قانع نباشید و حداکثر بهره‌برداری از فرصت‌های مکانی و زمانی را داشته باشید.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۴۶۲۹
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , امامزادگان , خراسان جنوبی