چهارشنبه ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۴۴
در مسابقات قهرمانی کشور انتخابی رقابت‌های پاراآسیایی جاکارتا

اشتری مدال برنز رقابت‌ها را به گردن آویخت

در سی‌ودومین دوره مسابقات قهرمانی دو و میدانی جانبازان و معلولان کشور انتخابی رقابت‌های پاراآسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا «علی اشتری» با گردن‌آویز برنز بر سکوی سوم رقابت‌ها جلوس کرد.
اشتری مدال برنز رقابت‌ها را به گردن آویخت
 
به گزارش گروه ورزشی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری فارس از بیرجند، در سی‌و دومین دوره مسابقات قهرمانی دو و میدانی جانبازان و معلولان کشور انتخابی اعزام به رقابت‌های پاراآسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا نماینده خراسان‌جنوبی خوش درخشید.
در این ماراتن ملی ۲۵۴ دو ومیدانی‌کار در قالب ۳۳ تیم از سراسر کشور به میزبانی تهران در مجموعه ورزشی آفتاب انقلاب با یکدیگر به رقابت پرداختند.
«علی اشتری» ورزشکار معلول و توانمند خراسان‌جنوبی در ماده پرش طول با گردن‌آویز برنز بر سکوی سوم مسابقات قهرمانی دو ومیدانی جانبازان و معلولان کشور انتخابی اعزام به رقابت‌های پاراآسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا ایستاد.
اسماعیل انباز، حجت‌الله آهنی، جواد مردانی، علی اشتری، حمیدالله الهیاری، امیر اسفهرودی، امیرحسین یوسفی و محمدحسین درکی با سرپرستی جواد رضایی از خراسان‌جنوبی در این رقابت‌ها هماورد برترین‌های ایران شدند.
گفتنی است؛ در بخش تیمی این دوره از مسابقات استان لرستان با کسب ۴۸ امتیاز به عنوان قهرمانی دست یافت، تهران (الف) با ۴۰ امتیاز نایب‌قهرمان شد و تیم خوزستان با ۳۸ امتیاز به مقام سوم رسید.


انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۴۶۳۱
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , مسابقات , دو و میدانی