پنجشنبه ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۱۸
رئیس اداره بهزیستی شهرستان قاینات گفت:

350 ساعت مشاوره ژنتیک رایگان در قاینات ارائه شد

رئیس اداره بهزیستی شهرستان قاینات گفت: 350 ساعت مشاوره ژنتیک رایگان ویژه زوج های جوان سال گذشته در این شهرستان ارائه شد.
350 ساعت مشاوره ژنتیک رایگان در قاینات ارائه شد
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم به نقل از ایرنا، ابراهیم زنگنه روز پنجشنبه افزود: با توجه به اهمیت مشاوره ژنتیک در پیشگیری از معلولیت زایی و مشکلات ژنتیکی بعد از ازدواج برای خانواده ها با همکاری موسسه خیریه تسنیم مشاوره برای 698 زوج جوان در قالب طرح پایلوت انجام شد.
وی بیان کرد: خدمات مشاوره ژنتیک به صورت رایگان بوده و زوج های جوانی که در آستانه ازدواج قرار دارند می توانند با مراجعه به واحد پیشگیری اداره بهزیستی قاینات از خدمات رایگان این طرح بهره مند شوند.
زنگنه در بخش دیگری از سخنانش از اهدای یک فقره جهیزیه به ارزش 200 میلیون ریال به یک فرزند در آستانه ازدواج مرکز شبه خانواده غدیر خبر داد.
وی گفت: این جهیزیه شامل لوازم ضروری و مهم زندگی شامل لوازم آشپزخانه، مبل، یخچال و ضروریات یک زوج جوان در آستانه زندگی مشترک بوده توسط خیر تهیه شده است.
رئیس اداره بهزیستی قاینات اظهار کرد: این اقدام خداپسندانه می تواند زمینه و الگویی برای سایر افراد علاقه مند به حضور پررنگ تر در این گونه مشارکت های خیرخواهانه باشد.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۴۶۶۴
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , ازدواج , بهزیستی