پنجشنبه ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۰۱
شهردار بیرجند گفت:

گفتمان شهروندان درباره فضاهای شهری تغییر خواهد کرد

شهردار بیرجند گفت: تا پایان شهریور ماه سال جاری، گفتمان مردم درباره فضاهای شهری بیرجند تغییر خواهد کرد.
گفتمان شهروندان درباره فضاهای شهری تغییر خواهد کرد
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم به نقل از ایسنا، محمدعلی جاوید، امروز(۲۷ اردببهشت)، در دیدار با اعضای مجمع جوانان استان که با حضور منتخبین سمن‌ها برگزار شد، اظهار کرد: یکی از ویژگی‌های دوران جوانی، شهامت و شجاعت است و توجه به حضور و فعالیت جوانان قطعا عواید بسیار خوبی به همراه دارد.
وی با اشاره به تلاش برای ایجاد تحول در سطح شهر، افزود: با توجه به سنگینی بدنه شهرداری بیرجند، بحث برون سپاری می‌تواند راندمان کار را بالا ببرد.
شهردار بیرجند به حاشیه بلوار پیامبر اعظم (ص) از میدان سفیر امید تا پارک جنگلی که فضاهای بسیار خوبی برای رفاه و آسایش شهروندان است اشاره کرد و گفت: این مسیر که 8 کیلومتر طول رفت و 8 کیلومتر طول برگشت دارد ظرفیت بسیار خوبی برای استفاده شهروندان است.
وی به 40 هکتار زمین مهندسی شده در پارک جنگلی اشاره کرد و ادامه داد: در خرداد ماه طرح پارک جنگلی تحویل شورا می‌شود که امیدواریم این پروژه در سال 97 به بهره برداری برسد.
وی ایجاد پیاده راه را از دیگر اقدامات شهرداری بیرجند برای نشاط شهروندان و ارتباط و همفکری آن‌ها در مسایل اجتماعی دانست و از انجام  این پروژه از پل دژبان تا میدان امام حسین (ع) خبر داد.
شهردار بیرجند با اشاره به ساماندهی موضوع تبلیغات محیطی در سطح شهر، از اختصاص بیلبوردهایی ویژه مناسبت‌های فرهنگی خبر داد و افزود: امیدواریم بتوانیم با استفاده از ظرفیت‌های در اختیار شهرداری برای حل معضلات شهری گام برداریم.
جاوید با اشاره به اجرای طرح تفکیک پسماند از تیرماه سال جاری اظهار کرد: حرکت شفاف در حوزه مدیریت شهری برای روشن شدن اذهان عموم مدنظر قرار داشته و در حوزه مدیریت شهری و شورای اسلامی شهر بیرجند، تمام جهات برای اینکه مردم اقدامات خوب را ببینند فراهم است.
گفتنی است؛ در این دیدار منتخبین سمن‌ها با ارائه نقطه نظرات خود خواستار مواردی از جمله توجه ویژه به پارک بانوان، بهسازی پارک آزادی، نامگذاری میدانی به نام جوان، اصلاح تابلوهای راهنمای مسیر در حوزه گردشگری، پارک خطی، نشاط شهروندی و حمایت از طرح‌های مجمع جوانان شدند.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۴۶۶۸
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , سمن‌ها , شهرداری