پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۴۲
مدیر کمیته امداد درمیان:

۴۷ کودک طرح محسنین در درمیان منتظر دستان سخاوتمند حامیان هستند

مدیر کمیته امداد درمیان گفت: هزار و ۴۲۵ کودک در طرح محسنین از خدمات کمیته امداد این شهرستان بهره مند می شوند که ۴۷ کودک بدون حامی هستند.
۴۷ کودک طرح محسنین در درمیان منتظر دستان سخاوتمند حامیان هستند
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری مهر، احمد بصیری پور با اشاره به اینکه هزار و ۴۲۵ کودک در طرح محسنین تحت حمایت کمیته امداد درمیان از خدمات این نهاد بهره مند می شوند، اظهار کرد: از این تعداد ۴۷ کودک بدون حامی هستند که امید است در ماه پرفضیلت رمضان این کودکان نیز دارای حامی شوند.
وی با بیان اینکه در طرح محسنین پدر خانواده علی رغم میل باطنی اش به دلیل کهولت سن، بیماری و از کارافتادگی توان اداره زندگی را ندارد و نیازمند حمایت است، افزود: رفع فقر و مظلومیت از چهره این کودکان و دستگیری از والدین این امیدهای آینده کشور می تواند بنیان های یک خانواده را مستحکم و نسلی موفق و با انگیزه تحویل جامعه دهد.
مدیر کمیته امدادد درمیان یکی از حمایت های این نهاد در ماه مباک رمضان را توزیع سبد کالا بین خانواده های تحت حمایت کمیته امداد درمیان برشمرد و گفت: به منظور تامین نیازهای معیشتی پیش بینی می شود سبد کالابه ارزش ۱۵۰ هزار تومان بین دو هزار و ۸۲ خانوار تحت حمایت این نهاد توزیع شود.
بصیری پور با بیان اینکه مشارکت مردم شهرستان در میان در سرفصل های اطعام، افطاری و سبد کالا در ماه مبارک رمضان سال گذشته به ۹۷ میلیون و ۶۳۹ هزار و ۵۰۰ تومان رسید، بیان کرد: پیش بینی می شود مشارکت مردمی در دستگیری از نیازمندان در ماه پرفضیلت رمضان سال جاری افزایش یابد.
وی اهداف اجرای طرح مفتاح الجنه را در ماه مبارک رمضان دلجویی از مددجویان، نحوه خدمت رسانی به آنان و پیگیری و حل مشکلات با حضور مسئولان استانی و شهرستانی برشمرد و گفت: بازدید و سرکشی از منزل مددجویان تحت حمایت کمیته امداد درمیان در ماه رمضان پیش بینی شده است.
مدیرکمیته امداد درمیان خاطرنشان کرد: هزار و ۷۰۳ حامی در سال گذشته ۷۹۲ میلیون و ۱۱۷ هزار تومان به ۷۴۵ نفر از فرزندان معنوی خود در قالب طرح اکرام ایتام، محسنین و شفا کمک کردند.
بصیری پور یادآورشد: شماره حساب ۴۹۴۴۹۴۴۹۵۵ و شماره کارت ۶۱۰۴۳۳۷۹۷۲۷۳۸۳۸۷ نزد بانک ملت با شماره شناسه عمومی «طرح های اکرام ایتام، محسنین و شفا» در نظر گرفته شده که مردم می توانند کمک های نقدی خود را برای حمایت از کودکان پرداخت کنند.

انتهای پیام/4
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۴۸۹۷
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , طرح محسنین , کمیته امداد