سه شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۰۴
فرمانده ناحیه بسیج سپاه بیرجند:

کارهای عمرانی نمایشگاه"از حراء تا حرم" آغاز شده است/ به پشتیبانی مردم و مسؤولان نیاز داریم

فرمانده ناحیه بسیج سپاه بیرجند گفت: در ناحیه بیرجند بخش نمایشگاه "از حراء تا حرم" را بر عهده گرفته‌ایم که در این نمایشگاه تاریخ اسلام از زمان بعثت پیامبر(ص) تا به امروز به تصویر کشیده می‌شود.
کارهای عمرانی نمایشگاه"از حراء تا حرم" آغاز شده است/ به پشتیبانی مردم و مسؤولان نیاز داریم
 
به گزارش گروه سیاسی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری فارس، مهدی صادق‌احمدی شامگاه دوشنبه در مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) در حسینیه جماران به برگزاری کنگره ملی دو هزار شهید خراسان‌جنوبی اشاره کرد و اظهار داشت: در نظام دینی و ولایی ما منطق شهید سوختن و روشن کردن و حماسه‌آفرینی است.
وی افزود: اسلام همیشه نیازمند شهدا است و در عصر انقلاب شهدا با نثار جان خود عظمت را برای کشور رقم زدند.
فرمانده ناحیه بسیج سپاه بیرجند با بیان اینکه اسلام سنگرهای کلیدی جهان را فتح خواهد کرد، گفت: مقام معظم رهبری فرمودند که زنده نگه‌داشتن یاد شهدا کمتر از شهادت نیست.
صادق‌احمدی تصریح کرد: در نیمه دوم مهرماه سال جاری کنگره ملی دو هزار شهید خراسان‌جنوبی در بیرجند برگزار می‌شود که مقدمات آن از سال‌ها قبل برنامه‌ریزی و انجام شده است.
وی با بیان اینکه برنامه‌ریزی گسترده‌ای برای هرچه با شکوه‌تر برگزار شدن این کنگره صورت گرفته است، گفت: در ناحیه بیرجند بخش نمایشگاه "از حراء تا حرم" را بر عهده گرفته‌ایم که در این نمایشگاه تاریخ اسلام از زمان بعثت پیامبر(ص) تا به امروز به تصویر کشیده می‌شود.
فرمانده ناحیه بسیج سپاه بیرجند ادامه داد: کار به صورت مستند و تاریخی است تا کیفیت، محتوا و جذابیت داشته باشد.
صادق‌احمدی به لزوم مشارکت مردم در برگزاری این کنگره اشاره کرد و گفت: کارهای اجرایی و عمرانی نمایشگاه از دو ماه قبل آغاز شده است.
وی خاطرنشان کرد: کار گسترده و سنگینی را پیش رو داریم و در بعد مسائل فکری، هنری، نیروی انسانی و مسائل مالی به پشتیبانی نیاز داریم.


انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۵۱۱۳
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , بسیج , سپاه