پنجشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۰۷
امام جمعه اهل سنت اسدیه:

باید پرشورتر از همیشه در راهپیمایی روز قدس شرکت کنیم/ لزوم اعلام انزجار از رژیم صهیونیستی و استکبار جهانی

امام جمعه اهل سنت اسدیه گفت: ظلم و کشتاری که صهیونیست‌ها در ماه رمضان انجام می‌دهند وظیفه ما را در روز قدس امسال سنگین‌تر می‌کند و لازم است که پرشورتر از سال‌های قبل در راهپیمایی شرکت کنیم.
باید پرشورتر از همیشه در راهپیمایی روز قدس شرکت کنیم/ لزوم اعلام انزجار از رژیم صهیونیستی و استکبار جهانی
 
به گزارش گروه سیاسی خراسان‌تایم به نقل از فارس، مولوی سیداحمد عبداللهی اظهار داشت: شرکت در راهپیمایی روز قدس وظیفه همه مسلمانان است.
وی با بیان اینکه قدس و مسجدالاقصی متعلق به همه مسلمین عالم است، گفت: با شرکت در راهپیمایی باید حمایت خود از ملت فلسطین را اعلام کنیم چراکه به عنوان مسلمان وظیفه حمایت از مظلوم و اظهار برائت و بیزاری از ظالم را داریم.
امام جمعه اهل سنت اسدیه با تأکید بر لزوم اعلام انزجار از رژیم صهیونیستی غاصب و استکبار جهانی، افزود: راهپیمایی روز قدس به عنوان نماد انسجام ملی و وحدت نیز برای ملت ما مطرح است و مردم به صورت منسجم در این راهپیمایی شرکت می‌‎کنند.
عبداللهی تصریح کرد: موضوع انتقال سفارت آمریکای جنایتکار از تل‌آویو به قدس و همچنین ظلم و کشتاری که صهیونیست‌ها در ماه رمضان انجام می‌دهند وظیفه ما را در روز قدس امسال سنگین‌تر می‌کند و لازم است که پرشورتر از سال‌های قبل در راهپیمایی شرکت کنیم.
وی ادامه داد: اقدام آمریکا در انتقال سفارت هرگز موقعیت رژیم صهیونیستی را تثبیت نخواهد کرد و رژیم صهیونیستی همواره به عنوان یک غاصب در دنیا شناخته شده و خواهد شد.
امام جمعه اهل سنت اسدیه با بیان اینکه اقدام آمریکا باعث شد تا در اذهان عمومی به عنوان یک دروغگو و حامی جنایتکار شناخته شود، خاطرنشان کرد: آمریکا همواره خود را به عنوان مدعی حقوق بشر معرفی می‌کند و ادعای حمایت از ملت‌ها را دارد اما با این اقدام چهره واقعی آمریکا به عنوان یک حامی ظالم شناخته شد.
عبداللهی یادآور شد: از مردم می‌خواهیم که شرکت در راهپیمایی روز قدس را یک وظیفه اسلامی بدانند و با حضور باشکوه در این راهپیمایی حمایت از مردم مظلوم فلسطین و استکبارستیزی خود را به تمام دنیا نشان دهند.


انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۵۱۴۷
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , راهپیمایی , روز قدس