جمعه ۱۸ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۵۶
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی:

رمز مهم استمرار نظام اسلامی حضور مردم در صحنه است

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه حضور در راهپیمایی روز قدس جهاد فی سبیل‌الله است گفت: یکی از رمزهای مهم استمرار نظام اسلامی حضور مردم در صحنه‌ها است.
رمز مهم استمرار نظام اسلامی حضور مردم در صحنه است
 
به گزارش گروه سیاسی خراسان‌تایم به نقل از تسنیم، حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمحمدباقر عبادی اظهار داشت: حضور در راهپیمایی روز قدس جهاد فی سبیل‌الله است.
وی با بیان اینکه یکی از رمزهای مهم استمرار نظام اسلامی حضور مردم در صحنه‌ها است افزود: ملت ایران علی‌رغم مشکلات و گرفتاری‌ها از بعد از انقلاب همیشه پر شورتر از قبل در صحنه‌های مختلف انقلاب حضور داشته و دارند.
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی ریشه همه گرفتاری‌ها را آمریکا عنوان کرد و بیان کرد: طبق فرمایش مقام معظم رهبری اسرائیل غده سرطانی است که باید از بین برود.
عبادی با بیان اینکه حضور در راهپیمایی روز قدس برای جامعه ما اهمیت بالایی دارد تصریح کرد: به ویژه با شرایطی که امروز به وجود آمده است و نقض عهدی که آمریکایی ها در مورد برجام داشتند و خط و نشان‌هایی که می‌کشند.
وی با بیان اینکه امسال راهپیمایی روز قدس دارای ویژه‌گی های متفاوت تری نسبت به سال های گذشته است خاطرنشان کرد: چرا که امروز نقشه‌های استکبار جهانی بیش از هر زمان دیگری خودش را نشان داده است.
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: همچنین امروز دشمنی دولت آمریکا با ملت ایران بیش از هر زمان دیگری مشخص شده است و انتقال سفارت آمریکا به قدس نیز برای دنیای اسلام تحریک کننده است.
عبادی اظهار داشت: بنابراین لازم است همه مردم و مسئولان نظام در راهپیمایی شرکت کنند چرا که حضور حداکثری مردم در راهپیمایی روز قدس باعث مایوس‌تر شدن دشمنان می‌شود.
وی با بیان اینکه در روز قدس باید به عنوان نصرت الهی، نصرت دین خدا و جریان حق در راهپیمایی شرکت کنیم افزود: چرا که منافع ملی ما اقتضا می‌کند که بحث اسرائیل و قدس را جدی بگیریم چرا که خط مقدم مبارزه است.


انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۵۱۸۳
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , راهپیمایی , روز قدس