شنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۲۲
اخبار ورزشی ۱۹ خرداد

پرواز خلبانان خراسان‌جنوبی بر آسمان ورامین/ تجلیل برترین‌ بانوان جودوکار آموزشگاه‌های بیرجند

خلبانان خراسان‌جنوبی آسمان ورامین را درنوردیدند و قهرمانان مسابقات جودو "جام‌ رمضان" آموزشگاه‌های بیرجند طی مراسمی تجلیل شدند.
پرواز خلبانان خراسان‌جنوبی بر آسمان ورامین/ تجلیل برترین‌ بانوان جودوکار آموزشگاه‌های بیرجند
 
به گزارش گروه ورزشی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری فارس، انجمن پروازهای هوایی خراسان‌جنوبی در سال 96 راه‌اندازی و خلبانان پاراگلایدر استان از این رهگذر توانستند فعالیت‌های سازمان‌یافته‌ای را در شهرستان‌های بیرجند و بشرویه داشته‌ باشند.
اعزام خلبان محسن اسعدی برای نخستین بار به رقابت‌های کشوری و انتخابی تیم ملی‌ ورزش‌های هوایی کشور در سایت چنار شرق دماوند، شرکت خلبانان باشگاه‌هوایی ققنوس بیرجند در دوره‌های آموزشی siv واکرا پاراگلایدر کشور به میزبانی جزیره قشم و برگزاری جلسات آموزشی تئوری و عملی ورزش پرواز گلایدر از جمله برنامه‌های اجرایی این انجمن تاکنون بوده است.
خلبان مهدی هادی‌نیا، خلبان محمد سالاری، خلبان مهدی صوفی، مهدی زابلی خلبان اینترمدیت، سمیه زنگوئی خلبان دوره نوایس، احمد آزاد خلبان دوره نوایس، رضا هادی‌نیا خلبان دوره نوایس، ایمان دلاور خلبان دوره بیگینر زیر نظر استاد فیضی در سایت پروازی ترسه ورامین با جدیدترین تکنیک‌ها و تاکتیک‌های پروازی و مهارت‌های ایذایی روز این رشته آشنا شدند.
امید است؛ مسوولان ورزشی و سازمانی خراسان‌جنوبی به درخواست راه‌اندازی سایت پروازی رسمی استان لبیک گویند و در آینده نزدیک شاهد ثبت و پویایی آن در شهر بیرجند باشیم و خلبانان این مرز و بوم برای تمرینات روتین خود دیگر متحمل سفرهای طولانی به سایر استان‌های کشور نشوند.
تجلیل از برترین‌های مسابقات جودو آموزشگاه‌های بیرجند
به مناسبت گرامیداشت "یوم‌الله قدس" یک دوره مسابقات جودو نوجوانان و جوانان بانوان آموزشگاه‌های شهرستان بیرجند برگزار شد.
در این ماراتن شهرستانی ٤٥ بانوی جودوکار مدارس شاهد، سمانه، هاجر، رسالت، کوثر، نمونه، نرجسیه و حضرت زینب(س) در هشت وزن با یکدیگر به رقابت پرداختند.
سپیده طاهری در وزن ۴۴ کیلوگرم مسابقات جودوی بانوان آموزشگاه‌های بیرجند قهرمان شد، مائده صدیق‌پور به نایب‌قهرمانی رسید و رضوانه خسروی به مقام سوم دست یافت، اعظم سامعی‌نیا بر سکوی نخست رده وزنی ٤٨ کیلوگرم ایستاد، مهدیه علی‌پور دوم شد و فاطمه ابراهیمی مقام سوم را کسب کرد.
مطهره حسنی در وزن ٥٢ کیلوگرم رتبه نخست را از آن خود کرد، کوثر علی‌آبادی به نایب‌‌قهرمانی رسید و آتنا جابری رتبه سوم را کسب کرد، سمیرا قربانی بر سکوی قهرمانی رده آزاد قرار گرفت، سمانه اردونی دوم شد و حمیده عظیمی به مقام سوم دست یافت.
مائده محمدی در وزن منفی ٧٠‌‌‌ کیلوگرم به قهرمانی رسید، فاطمه خسروی نایب‌قهرمان شد و کیمیا عربی مقام سوم را کسب کرد، فاطمه کوچی در وزن مثبت ٧٠‌ کیلوگرم رتبه نخست را کسب کرد، زینب پرتو دوم شد و رویا رحیم‌آبادی در جایگاه سوم ایستاد.
فرخنده عباسی بر سکوی قهرمانی وزن ۶۳ کیلوگرم مسابقات جودو آموزشگاه‌های بیرجند ایستاد، مهدیه یوسفی‌نیا به مقام دوم رسید و محدثه محمدزاده سوم شد، زهره مشمولی قهرمان رده وزنی مثبت ٧٨‌ کیلوگرم رقابت‌ها شد و مرضیه سبزه‌کار نایب‌قهرمانی را بدست آورد.
شایان ذکر است؛ در مراسم افطاری ساده‌ای با حضور مسؤولان اداری و ورزشی از بانوان برتر مسابقات جودو آموزشگاه‌های بیرجند با حکم، مدال و هدایای ارزنده‌ای تجلیل به عمل آمد.
(الف) بیرجند قهرمان مسابقات بسکتبال "جام رمضان" شد
ششمین دوره مسابقات قهرمانی بسکتبال "جام رمضان" بانوان شهرستان بیرجند گرامیداشت ۲ هزار شهید خراسان‌جنوبی به خط پایان رسید.
در این مسابقات شش تیم در سالن ورزشی جهان‌پهلوان تختی بیرجند به صورت دوره‌ای با یکدیگر به رقابت پرداختند که تیم (الف)بیرجند بر سکوی قهرمانی رقابت‌ها ایستاد، بسکتبال اکباتان نایب‌قهرمان شد و تیم آزاد(ب) بیرجند به مقام سوم دست یافت.
 شهرداری بشرویه فاتح مسابقات والیبال "جام رمضان" بانوان شد
مسابقات والیبال "جام رمضان" بانوان شهرستان بشرویه یادواره  ۲ هزار شهید خراسان‌جنوبی برگزار شد.
در این مسابقات تیم والیبال شهرداری و شورای‌اسلامی شهر بشرویه بر سکوی قهرمانی رقابت‌ها ایستاد، والیبال شیرینی خانگی زیتون نایب‌قهرمان شد، والیبال فرهنگیان به مقام سوم دست یافت و کاپ اخلاق این رقابت‌ها به تیم والیبال مبین اهداء شد.
"نقنجی" بر سکوی نخست فوتبال‌روی‌میز بزرگسالان بیرجند ایستاد
مسابقات فوتبال‌روی میز "جام رمضان" رده سنی بزرگسالان شهرستان بیرجند با شرکت ۱۵ نفر و داوری نقنجی و زنگویی برگزار شد.
احسان نقنجی بر سکوی نخست این رقابت‌ها قرار گرفت، مهدی نصرآبادی نایب‌قهرمان شد، امید نوخاه و مسعود کلینی به مقام سوم مشترک رسیدند.
از طرف کمیته فنی برگزاری مسابقات فوتبال‌روی‌میز شهرستان بیرجند ایوبی به عنوان مرد اخلاق و امید نوخاه به عنوان پدیده این رقابت‌ها معرفی شدند و به نفرات برتر حکم و هدایای ارزنده‌ای اهداء گردید.


انتهای‌پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۵۱۸۷
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , جودو , شهرداری