شنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۲۶
طی هفته گذشته

تصادفات درون‌شهری خراسان‌جنوبی ۵۴ مجروح بر جای گذاشت

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی خراسان‌جنوبی با اشاره به وقوع ۴۲ فقره تصادف در معابر درون‌شهری استان در طول هفته گذشته، گفت: متأسفانه بر اثر این تصادفات ۵۴ نفر مجروح شدند.
تصادفات درون‌شهری خراسان‌جنوبی ۵۴ مجروح بر جای گذاشت
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم به نقل از فارس، علیرضا رضایی امروز اظهار داشت: در طی هفته گذشته 42 فقره تصادف در معابر درون‌شهری خراسان‌جنوبی وقوع یافته که خوشبختانه هیچ‌کدام جزو تصادفات فوتی نبوده‌اند.
وی با بیان اینکه از مجموع تصادفات درون‌شهری هفته گذشته در استان 41 فقره جرحی بوده که منجر به مجروح شدن 54 نفر شده است، تصریح کرد: تعداد تصادفات جرحی درون‌شهری در این مدت در سطح استان نسبت به مدت مشابه سال گذشته 21 درصد و تعداد مجروحان 10 درصد کاهش داشته است.
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی خراسان‌جنوبی از اعمال قانون 3 هزار و 997 تخلف راهنمایی و رانندگی توسط مأموران پلیس راهور استان در طی هفته گذشته خبر داد و افزود: از این تعداد 323 فقره جزو تخلفات حادثه‌ساز بوده است.
رضایی اضافه کرد: همچنین در این مدت 18 دستگاه خودرو و 83 دستگاه موتورسیکلت دارای تخلفات راهنمایی و رانندگی توسط مأموران پلیس راهور استان توقیف شده است.
وی با بیان اینکه در طول هفته گذشته بیشترین درصد تصادفات جرحی در معابر درون‌شهری استان مربوط به شهرستان فردوس بوده است، خاطرنشان کرد: همچنین شهرستان قاین در این مدت بیشترین درصد کاهش تصادفات را داشته است.


انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۵۱۸۹
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , رانندگی , حادثه