شنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۳۹
سرهنگ اسماعیلی:

۸۵ عنوان کتاب در کنگره ۲ هزار شهید خراسان جنوبی رونمایی می شود

جانشین فرمانده سپاه انصارالرضا علیه السلام خراسان جنوبی از برگزاری هشت اجلاسیه برای کنگره شهدا خبر داد و گفت: ۸۵ عنوان کتاب برای رونمایی در کنگره ۲ هزار شهید استان تالیف می شود.
۸۵ عنوان کتاب در کنگره ۲ هزار شهید خراسان جنوبی رونمایی می شود
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم به نقل از شبستان، سرهنگ صفرعلی اسماعیلی امروز (19 خرداد) در جلسه ستاد زائر و کارگروه پشتیبانی کنگره ۲ هزار شهید استان اظهار کرد: در بحث برنامه ها حجم عظیمی از اقدامات فرهنگی، هنری، اجتماعی، عمرانی و رسانه ای برای کنگره شهدا انجام خواهد شد.
وی با بیان اینکه در برنامه های کنگره یک ریال بودجه پیش بینی نشده، افزود: تمام هزینه ها با کمک های مردم تامین می شود.
جانشین فرمانده سپاه انصارالرضا علیه السلام خراسان جنوبی از برگزاری هشت اجلاسیه برای کنگره شهدا خبر داد و گفت: نمایشگاه از حراء تا حرم در بیرجند برپا می شود.
اسماعیلی با اشاره به ساخت المان و یادبود شهدا و تدوین 85 عنوان کتاب، ادامه داد: در راستای برگزاری این کنگره پرونده شهدا تکمیل می شود و در مجموع همه برنامه ها با همت مردمی انجام خواهد شد.
وی به اهداف عملیاتی کنگره شهدا اشاره و ادامه داد: تجلیل از مقام والای شهدا به عنوان مفاخر ارزشی جمهوری اسلامی ایران، ایجاد بستر مناسب جهت گسترش فرهنگ ایثار، تقویت اصول و ارزش‌های دفاع مقدس، نشر و توسعه فرهنگ دفاع مقدس در جامعه و رساندن آن به نسل جوان، معرفی شهدا به عنوان الگوهای ارزشی به جامعه، تقویت روحیه استکبارستیزی، مصون‌سازی جامعه از تهاجم فرهنگی، تقویت روحیه مطالبه‌گری، ولایت‌مداری و جهاد از جمله این اهداف است.
جانشین فرمانده سپاه انصارالرضا علیه السلام خراسان جنوبی تاکید کرد: تمام هزینه های برگزاری کنگره شهدا برای فرهنگ سازی و نهادینه کردن فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه است.


پایان پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۵۲۳۲
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , نمایشگاه , کتاب