يکشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۰۵
مسئول اداره تبلیغات اسلامی قاین خبر داد

برپایی محافل تلاوت قرآن در بیش از ۷۰ مسجد شهرستان قاین

مسئول اداره تبلیغات اسلامی قاین از برگزاری طرح تلاوت قرآن کریم در بیش از ۷۰ مسجد این شهرستان خبر داد.
برپایی محافل تلاوت قرآن در بیش از ۷۰ مسجد شهرستان قاین
 
به گزارش گروه فرهنگی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری مهر، حجت‌الاسلام احمد علیپور اظهار داشت: در ماه مبارک رمضان که به نام بهار قرآن مشهور و لقب گرفته، تلاش می شود تا با برگزاری محافل و مجالس قرآنی همه افراد جامعه از آثار قرآن کریم و کلام نورانی الهی استفاده کنند.
وی بیان کرد: برپا شدن سفره‌های فضیلت و رحمت الهی همراه با تلاوت قرآن به ارتقاء فرهنگی جامعه کمک کرده و سبب می‌شود تا با یک استحکام رابطه، شاهد حرکت وحدت‌آفرین افراد جامعه باشیم.
مسئول اداره تبلیغات اسلامی قاین با بیان اینکه در سایه قرآن و ندای آسمانی این کلام الهی بیش از هر زمان دیگر جامعه به سمت تهذیب و سعادت حرکت می‌کند، بیان داشت: به یقین سلامت جامعه نیز تضمین شده و تک‌تک افراد به سمت تعالی واقعی روحی و روانی حرکت می‌کنند.
علیپور به برگزاری محافل تلاوت قرآن در بیش از ۷۰ مسجد قاین اشاره کرد و گفت: این امر حرکتی مردمی با هدایت و حمایت موسسات و مراکز قرآنی مردمی است.
وی، قرآن را مددرسان انسان‌های آگاه و بیدار در نشر نور و برکت واقعی توصیف کرد و افزود: دست زدن به این کلام گوهربار و کتاب سعادت‌آفرین سبب می‌شود تا گناهان انسان شسته شده و جای آلودگی‌ها را ایمان و تقوای الهی بگیرد.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۵۲۷۵
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , اداره تبلیغات اسلامی , ماه رمضان