يکشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۰۹
با مشارکت خیرین در طرح های کمیته امداد؛

شب‌های قدر خراسان جنوبی رنگ نیکوکاری گرفت

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد خراسان جنوبی گفت: در شب‌های قدر ماه رمضان سال جاری تعداد هزار و ۸۰۳ نفر حامی فرزندان طرح محسنین، اکرام ایتام و شفاء در خراسان‌جنوبی شدند.
شب‌های قدر خراسان جنوبی رنگ نیکوکاری گرفت
 
به گزارش گروه فرهنگی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری مهر، احمد رفیعی اظهار کرد: در شب‌های قدر رمضان سال جاری در خراسان جنوبی ۷۱ پایگاه در مساجد، حسینیه‌ها و امامزادگان برپا شد که از این تعداد ۴۹ پایگاه امداد و ۲۲ پایگاه نیکوکاری بوده‌اند.
معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد خراسان جنوبی بیان کرد: در شب‌های قدر هزار و ۸۰۳ نفر در خراسان جنوبی در طرح‌های شفاء،  محسنین و اکرام ایتام ثبت‌نام کرده و حامی کودکان یتیم و نیازمند استان شدند.
رفیعی ادامه داد:  از این تعداد هزار و ۲۴۷ نفر در طرح اکرام ایتام و ۵۳۹ نفر در طرح محسنین  شرکت کردند و ۱۷ نفر نیز در طرح شفاء ثبت‌نام کرده و حامی بیماران نیازمند شدند.
وی افزود: این افراد حامی دو هزار و ۶۰۷ نفر شدند که هزار و ۴۳۱ نفر فرزندان طرح اکرام ایتام، ۶۱۸ نفر فرزندان طرح محسنین و ۱۸ نفر نیز بیماران نیازمند بوده است.
معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد خراسان جنوبی یادآور شد: همچنین از این هزار و ۸۰۳ حامی تعداد ۴۸۹ نفر در شب نوزدهم ماه مبارک رمضان، ۷۸۵ نفر در شب ۲۱ ماه مبارک و ۵۲۹ نفر نیز در شب بیست و سوم ماه رمضان در طرح‌های کمیته امداد شرکت کردند.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۵۲۷۷
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , کمیته امداد , ماه رمضان