دوشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۰۷
اخبار ورزشی ۲۱ خردادماه

تجلیل از برترین‌های دو و میدانی خراسان‌جنوبی/ معرفی قهرمانان مسابقات دارت بیماران خاص و پینگ‌پنگ "جام رمضان" بیرجند

پرونده مسابقات دارت"جام رمضان" ورزشکاران هیأت بیماران خاص و پیوند اعضای رده‌های سنی آزاد و نونهالان شهرستان بیرجند بسته شد.
تجلیل از برترین‌های دو و میدانی خراسان‌جنوبی/ معرفی قهرمانان مسابقات دارت بیماران خاص و پینگ‌پنگ "جام رمضان" بیرجند
 
به گزارش گروه ورزشی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری فارس، از دو و میدانی به عنوان مادر رشته‌های ورزشی یاد می‌شود و در صورت حمایت و توجه می‌تواند زمینه شکوفایی و پویایی تربیت بدنی خراسان‌جنوبی را رقم بزند.
در محفلی صمیمی و با حضور مسؤولان اداری و ورزشی از ۱۰ مدال‌آور، شش رئیس هیات شهرستان و نواب‌رئیس و ۸ نفر از کادر هیات دو و میدانی خراسان‌جنوبی با لوح سپاس و هدایای ارزنده‌ای تجلیل به عمل آمد.
عادل بهرامیان، مریم‌السادات اصغری، علی پردلی، وحید رمضانی، مهلا ملایی، احمد جعفری، محمد محمودی، سمیه نطقی‌مقدم، مهدی اعراب و امیرحسین امیرآبادی به عنوان ورزشکار برتر و فاتح سکوی قهرمانی مسابقات قهرمانی دو و میدانی کشور قدردانی شد.
حسن دهقان، حسن سلیم، محمود صیف‌الهی، مهدی علی‌پور، نورالدین جعفری، حسن‌پور و خانم‌ها مردانی، میرشب، مصلحی و هادیان از جمله رؤسا و نواب رئیس هیات دو و میدانی شهرستان‌های خراسان‌جنوبی بودند که مورد تشویق واقع شدند.
محمد جعفری، مهدیه اعتصامی، غلامرضا سرزهی، حسن یوسفی، علی عابدینی، زهرا بازدیدی، مهدی امیرآبادی و خانم یوسفی خواهر شهید ابراهیم یوسفی دومیدانی‌کار ارزنده خراسان نیز تجلیل شدند.
برترین‌های مسابقات دارت بیماران خاص و پیوند اعضاء معرفی شدند
پرونده مسابقات دارت"جام رمضان" ورزشکاران هیأت بیماران خاص و پیوند اعضای رده‌های سنی آزاد و نونهالان شهرستان بیرجند با مسؤولیت برگزاری مجتبی فروتن بسته شد.
در این مسابقات ۲۵ دارتر در خانه دارت سالن شهیدین قاسمی مجموعه ورزشی ولایت بیرجند به صورت گروهی و حذفی در دو بخش آقایان و بانوان با یکدیگر به رقابت پرداختند.
مجتبی حق‌پذیر بر سکوی نخست مسابقات دارت بیماران خاص و پیوند اعضاء بیرجند ایستاد، سید کاظم حسینی‌کیا مقام دوم را کسب کرد، محسن حق‌پذیر و محمدصادق جاهدی‌نیا به مقام سوم مشترک رقابت‌ها دست یافتند.
پردل قهرمان مسابقات فوتبال‌روی‌میز خردسالان بیرجند شد
مسابقات قهرمانی فوتبال‌روی‌میز"جام رمضان" خردسالان شهرستان بیرجند با شرکت قریب‌بر ۳۵ ورزشکار در سالن ورزشی سرو به صورت انفرادی و خذفی با داوری محمدزاده، یوسفی و اکبری برگزار شد.
حمید پردل بر سکوی نخست این رقابت‌ها ایستاد، امیرحسین یوسفی نایب‌قهرمان شد، امید حبیبی و محمد شفیعی به مقام سوم مشترک دست یافتند.
از طرف کمیته برگزاری مسابقات فوتبال‌روی‌میز " جام رمضان" بیرجند سعید یوسفی به عنوان مرد اخلاق مسابقات انتخاب و به همراه برترین‌های این رقابت‌ها تجلیل گردید.
سارا حجی‌پور قهرمان مسابقات بخش بانوان مسابقات شد، مهری ناصری‌نسب به نایب‌قهرمانی رسید، زهرا محمدزاده و مریم اصغری مقام سوم مشترک را به خود اختصاص دادند.
مطهره سلطانی مقام اول رده‌سنی نونهالان مسابقات دارت بیماران خاص و پیوندی بیرجند را کسب کرد، ثمین هاشمی مقام دوم را به‌دست آورد، پرنیان کدخدایی و امیر‌حسین رزاقی‌پور نیز با مقام سوم مشترک رسیدند.
 گذر خانه فرهنگ از سد تیم سورن در مسابقات بسکتبال ۳*۳ بیرجند
مسابقات بسکتبال ۳*۳ قهرمانی "جام رمضان شهرستان بیرجند با رویارویی ۸ تیم در سالن ورزشی جهان‌پهلوان تختی پیگیری شد.
در نخستین بازی تیم بسکتبال سه نفره
خانه فرهنگ ارژنگ با نتیجه ۱۰ بر ۵ از سد تیم سورن گذشت، در ادامه تیم آینده‌سازان ۱۶ بر ۴ بسکتبال باتیس را شکست داد، سپس بسکتبال بیمارستان میلاد ۱۹ بر ۱۷ تیم سنگ الماس‌نما را شکست داد و در پایان بسکتبال صادق دیانی ۱۹ بر ۱۰ تیم مهرام را زمین‌گیر کرد.
شهرداری شوسف فاتح مسابقات فوتسال نهبندان شد
مسابقات قهرمانی فوتسال نونهالان "جام رمضان" نونهالان نهبندان با انجام ۱۳ بازی به کار خو پایان داد.
در این مسابقات هفت تیم ورزشی از شروع ماه مبارک رمضان در سالن امامت نهبندان به صورت دوره‌ای با یکدیگر به رقابت پرداختند که شهرداری شوسف بر سکوی قهرمانی مسابقات فوتسال"جام رمضان" نونهالان نهبندان ایستاد.
 عباس‌پور قهرمان مسابقات پینگ‌پنگ"جام رمضان" بیرجند شد
پرونده مسابقات قهرمانی پینگ پنگ آزاد"جام رمضان" شهرستان بیرجند با مسؤولیت برگزاری حمید روبیاتی و داوری مویدی‌مقدم، ابوالفضل سیارفر، مهدی عشقی، حسن داوری و عادل گلیان بسته شد.
در این مسابقات ۲۳ تنیسور در خانه پینگ‌پنگ سالن ورزشی شهید سرحدی بیرجند به صورت دو حذفی با یکدیگر به رقابت پرداختند.
امیرحسین عباس‌پورفرد بر سکوی قهرمانی پینگ‌پنگ آزاد "جام رمضان" بیرجند ایستاد، امید عباس‌پورفرد نایب‌قهرمان شد، پویا احراری و حسین چمنی به مقام سوم مشترک دست یافتند.
 
انتهای‌پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۵۲۹۶
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , دارت , دو و میدانی