سه شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۳۱
رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان خوسف خبرداد

اولین دوره مسابقات تراکتور سواری در خراسان‌جنوبی برگزار می‌شود

رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان خوسف گفت: اولین دوره مسابقات تراکتور سواری در شهر خوسف برگزار می‌شود.
اولین دوره مسابقات تراکتور سواری در خراسان‌جنوبی برگزار می‌شود
 
به گزارش گروه ورزشی خراسان‌تایم به نقل از ایسنا، فاطمه چهکندی‌نژاد اظهار کرد: برگزاری برنامه‌های ورزشی در روستاهای شهرستان خوسف به دلیل اینکه بیش از ۷۰ درصد جمعیت خوسف در روستاها ساکن هستند از اولویت‌های این اداره است.
وی افزود: روستای اصغریه در ۴۰ کیلومتری خوسف مرکز شهرستان واقع است که این جشنواره به عنوان اولین جشنواره استانی در این روستا برگزار می‌شود .
رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان خوسف از برگزاری مسابقات چوب کشی و تیراندازی با تیروکمان سنتی در حاشیه این جشنواره خبر داد و بیان کرد: تیم بومی و محلی شهرستان در این دو رشته در این مسابقات انتخاب خواهند شد .
چهکندی نژاد اظهار کرد: در سال گذشته، ۹ جشنواره بازی‌های بومی و محلی، ۱۵ همایش پیاده روی و ۱۴ مسابقات استانی در مناطق روستایی شهرستان خوسف برگزار شده است .
وی گفت: طی یک ماه آینده ۱۰ خانه ورزش روستایی توسط اداره کل ورزش و جوانان، هیات روستایی تجهیز و راه اندازی خواهد شد .
رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان خوسف در خصوص برنامه‌های جام رمضان در شهر خوسف بیان کرد: مسابقات والیبال، فوتسال و تنیس روی میز جام رمضان، یادواره دو هزارشهید استان در با حضور ۲۰۰ ورزشکار در خوسف در حال برگزاری است .
چهکندی نژاد در خصوص پروژه نیمع تمام استخر سرپوشیده خوسف تصریح کرد: این پروژه در سال جاری ۵۴۰ میلیون اعتبار دارد و عملیات اجرایی آن آغاز شده است و با توجه به قول مساعد بنیاد مستضعفان در خصوص اختصاص اعتبار به این پروژه امیدواریم در سال جاری قسمت اعظم عملیات ساختمانی آن به پایان برسد .
وی شهرستان خوسف را یکی از شهرستان‌های فعال در زمینه‌های ورزشی دانست و افزود: با توجه به سیاست‌های دولت تدبیر و امید و مدیر کل ورزش و جوانان استان، سرمایه گذاری در ورزش‌های قهرمانی تاکید زیادی شده است .
رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان خوسف از برنامه ریزی برگزاری لیگ مسابقات فوتبال و والیبال ساحلی جام روستا در شهرستان خوسف خبر داد و بیان کرد: با توجه به تجربیات سال گذشته در خصوص برگزاری لیگ فوتبال ساحلی جام روستا در سال جاری این مسابقات با برنامه ریزی در دو بخش شهرستان برگزار خواهد شد .
 چهکندی نژاد با بیان اینکه 0.27 درصد از قانون مالیات بر ارزش افزوده به امر توسعه ورزش اختصاص یافته است، ابراز امیدواری کرد: با این اعتبار اتفاقات بسیار خوبی در بحث ورزش در شهرستان رقم خواهد خورد.
 

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۵۳۴۸
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , خوسف , جشنواره