سه شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۲۵
کارشناس هواشناسی خراسان‌جنوبی خبرداد:

گرد و خاک مهمان آسمان آخر هفته خراسان جنوبی

کارشناس هواشناسی خراسان‌جنوبی گفت: از فردا وزش بادها در استان شدیدتر می‌شود و برای روزهای چهارشنبه و پنج شنبه، آسمانی غبار آلود همراه با گرد و خاک پیش بینی می‌شود.
گرد و خاک مهمان آسمان آخر هفته خراسان جنوبی
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم به نقل از ایسنا، جواد نخعی اظهار کرد: در 24 ساعت آینده هوای استان کمی تا قسمتی نیمه ابری، گاهی همراه با وزش تندباد و گردو خاک خواهد بود.
وی افزود: در 24 ساعت آینده، شهرستان‌های طبس، فردوس، قاین، سرایان، بشرویه و نهبندان احتمال رگبار و رعد و برق پراکنده وجود دارد.  
کارشناس هواشناسی خراسان‌جنوبی بیان کرد: از فردا وزش بادها در استان شدیدتر می‌شود و برای روزهای چهارشنبه و پنج شنبه، آسمانی غبار آلود همراه با گرد و خاک پیش بینی می‌شود.
نخعی اظهار کرد: تا روز پنج شنبه، یک تا دو درجه افزایش دما خواهیم داشت و در روز پنج شنبه دما در سراسر استان کاهش خواهد یافت.
وی خاطرنشان کرد: در 24 ساعت گذشته گرم ترین شهر استان، شهرستان طبس با 42 درجه سانتی گراد و سردترین شهر، شهرستان‌های قاین و سربیشه با 18 درجه سانتی گراد بوده‌اند.
کارشناس هواشناسی خراسان‌جنوبی یادآور شد: دمای مرکز استان، فردا صبح 20 درجه سانتی گراد خواهد بود و دمای امروز بدون تغییر نسبت به روز گذشته یعنی 35 یا 36 درجه سانتی گراد است.
 

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۵۳۶۸
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , بارندگی , هواشناسی