سه شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۲۴
فرماندار درمیان گفت:

بیش از 22 میلیارد تومان اعتبار به درمیان اختصاص یافت

فرماندار درمیان گفت: امسال از محل اعتبارات تملک دارایی های سرمایه ای استان و قانون استفاده متوازن از امکانات کشور 22 میلیارد و 775 میلیون تومان اعتبار به این شهرستان اختصاص یافت.
بیش از 22 میلیارد تومان اعتبار به درمیان اختصاص یافت
 
به گزارش گروه اقتصادی خراسان‌تایم به نقل از ایرنا، محمد بشیری زاده روز سه شنبه در نشست کمیته برنامه ریزی شهرستان درمیان افزود: این اعتبارات برای تکمیل و اجرای 177 طرح فرهنگی و هنری، عمرانی، خدماتی، آموزشی، کشاورزی، زیربنایی و ورزشی در 23 فصل و 54 برنامه هزینه می شود.
وی بیان کرد: امسال بیشترین اعتبار شهرستان در بخش های حمل و نقل و راه سازی، آبرسانی پایدار به روستاها و توسعه زیرساخت های شهری، روستایی و عشایری هزینه می شود.
وی گفت: طرح های نیمه تمام که از پیشرفت فیزیکی بالاتری برخودارند در اولویت کاری کمیته برنامه ریزی شهرستان برای جذب اعتبار قرار گرفته است.
فرماندار درمیان از مسئولان دستگاه های اجرایی خواست در تعریف طرح ها اولویت ها را در نظر گرفته و در هزینه کرد اعتبارات با مدیریت صحیح بهترین عملکرد را داشته باشند.
وی افزود: مسئولان با نظارت بر طرح های عمرانی تلاش کنند کمترین هدررفت منابع را در اجرای طرح ها داشته باشند.
بشیری زاده گفت: در مجموع سال گذشته 12 میلیارد و 850 میلیون تومان اعتبار برای اجرا و تکمیل 177 طرح عمرانی در شهرستان هزینه شد.


انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۵۳۷۲
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , کشاورزی , بودجه